Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha már egyszer a férfinak/fiún...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már egyszer a férfinak/fiúnak kell kezdeményeznie, akkor miért lepődnek meg a lányok, ha megszólítják őket ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
Akárhányszor szólítok meg valakit, mindig úgy néz ki, hogy zavarba jönne, mintha nem szokták volna meg, hogy megszúlítják őket.....
2011. szept. 12. 10:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert lehet tetszel neki, vagy éppen az ellenkezője! :) Nem minden lány szereti ha leszólítják, főleg nem pl utcán.
2011. szept. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
48%
Fogalmam sincs, hogy miért lepődnek meg. Én is gondolkoztam már ezen, meg is kérdeztem pár lányt, de ők sem tudtak konkrét okot mondani. 18/F
2011. szept. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%

Ha először leszólítasz vkit, belecsapsz a lecsóba. Úgy kell csinálni, hogy ne tűnjön leszólításnak. Főleg nem kezdeményezésnek. Csak húzd el előtte a mézesmadzagot.

Meg ha nyitott lapokkal kezdesz, nem leszel érdekes sem, meg egyből azt hiszi, hogy csak AZT akarod. Ő meg ugye nem qrv@!

2011. szept. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
én meg úgy tudom tetszik nekik, ha nem próbálod véletlennek beállítani, minta diszkós "véletlenül" fellöktem verzió.
2011. szept. 12. 10:34
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
Ha külsőre tetszel neki, akkor bármilyen leszólítás tetszik neki. Ha nem, akkor semmilyen.
2011. szept. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert alkotmányos joguk meglepődni.
2011. szept. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

Én nem meglepődésnek nevezném. Válogatás nélkül visszautasítanak. Extrém magasak az igényeik, még akkor is ha ők maguk nem valami nagy szám. Meg a kedvenc sztárjukkal akarnak összejönni, egy egyszerű értelmiségi kitűnő diplomával, jó fizetéssel,és még jóképű is vagyok, de az nekik semmi. Aztán majd 40 évesen meg majd rájuk jön a kapuzárási pánik. Addigra meg már nincs kivel.


Csak azért is inkább a tőzsdén keresem meg a kedvenc örömlány fizetését, ezek a hülye csajok meg csesszék meg.


26/pasi

2011. szept. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 napietus ***** válasza:
58%

én más nevében nem tudok nyilatkozni, de ha egy idegen elkezdett velem ismerkedni, én is zavarba jöttem. viszont ha olyan tette ugyanezt, akit legalább látásból vagy névről ismerek, az nem lepett meg, és ha nem is lett végül belőle semmi, de sértődés/harag sem.


tehát szerintem eredményesebb lennél, ha olyanokkal próbálnál ismerkedni, akik számára nem vagy teljesen idegen.


29/N

2011. szept. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 napietus ***** válasza:
63%
10:58-as Te meg ha olyan marha jól keresel, miért nem jársz el valami értelmes helyre, ahol Hozzád hasonló egzisztenciájú nők is vannak (sportklub, vitorlázóegylet vagy ilyesmi). ha utcán meg bárban szólítgatsz le lányokat, akkor ne csodálkozz, ha csak egy krvának kellesz, akinek fizetsz, hogy elviseljen.
2011. szept. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%

Azért is, mert esetleg túl hirtelen nekik. Próbáld lassabban.


A másik ok, hogy őket csak a "jópasi" szólíthatja le! Mármint abból sem akármilyen - csak az, aki nekik tetszik.

A többi meg hagyja őket békén! Ne is szóljon hozzájuk!

2011. szept. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!