Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hol ismerkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hol ismerkedtek szivesen manapság? Több lent.

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy utcán meg plázákba leszólítani nem akarok csajt mert az tök ciki, az nem én vagyok. Interneten az első találkozásig sem lehet eljutni. Nem vagyok rosszképű, sőt. :-) Csak egyszerűen szituációk nem jönnek ki az ismerkedésre. Bulizni már nem járok a baráti társaságom meg szétszéledt külföldre megy egyéb városokba tehát így haverok sem tudnak bemutatni senkit. Csak NORMÁLIS kommenteket írjatok. :-)
2011. szept. 13. 09:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hát próbálj barátkozni mindenképpen, nem csak a lányszerző akció miatt, hanem egyébként is. Nincs valami hobbid? Sport vagy valami amin keresztül még tudnál ismerkedni? Aztán koncerteken, fesztiválokon (jó, most ennek a szezonnak pont vége van). Amúgy tényleg nem kell elutasítani a netet, sok lehetőség van benne.

Merre felé laksz egyébként? És milyen korosztály érdekel?

2011. szept. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

neten való ismerkedés egy rakás szar.Személyesen menj el ismerkedni.Elég ha van egy ismerősök akivel pl el tudsz menni bulizni ott is lehet ismerkedni.Vagyis valaki tud ott is ismerkedni valakinek meg nem jön ott össze.Ezt ki kell deríteni:)

L19

2011. szept. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Neten nem jó. Most is fent vagyok 3 társkeresőn és nagyon rossz a helyi "kínálat" :-)


"Merre felé laksz egyébként? És milyen korosztály érdekel?"


Hajdú-Bihar, 25-30 körüliek :-)

2011. szept. 16. 11:24
 14/15 anonim ***** válasza:
Értem. Arra felé nem vagyok ismerős, csak abból indultam ki, hogy nagyobb városokban biztos sokkal több program van, ahol össze lehet futni jópofa emberekkel. Nincs valami érdeklődési köröd? Ha olvasol blogokat, ott nem lehet a szimpatikusabb kommentelőkkel beszélgetni? Munkádon, kollégáidon keresztül? Tényleg nincs egyetlen barátod sem, akivel el tudnál menni ide-oda?
2011. szept. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
hostesslányokkal a legkönnyebb ismerkedni, ha nem buliba akarsz, én is az vagyok onnan tudom, 2 barátomat is munka közbe ismertem meg, és általában szépek, értelmesek és sokat tudnak beszélni:D
2011. szept. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!