Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiu nem ismerem es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu nem ismerem es osem engem de mar 3 honapja smsezunk. Haromszor akart talalkozni es en becsapta nem mendtem el. Azt mondja szeret, Ha kovetekezokor sem mejek el arandira akkor tenleg feledja valyon? Bocs a hejesirasert

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:

"hejesírás" XD

Míért nem akarsz elmenni ?

2011. szept. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12 éves kislány ... azér
2011. szept. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jó nagy görény vagy,a gyerek meg jó nagy papucs : )
2011. szept. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szegény csávó...
2011. szept. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minek sms-ezel vele ha nem akarsz tőle semmit?


inkább az sms-re költött pénzedből vegyél pár nyelvtan órát.

2011. szept. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Eccer olvastam eggy ien könyvet ott is leveledzet a fiju meg a lány csaka lány nem tutta hogy akivel levedzikk nem az akinek gonólta de asztán öszejötek. aza cime hogy Szalmaláng olvazsd el bisztos tecceni fóg. ha szeret bisztós akar malyd veled találkózní.


El tudtam olvasni? Ha nem, akkor most már érted, milyen érzés nekünk a te szövegeidet olvasni. Mivel szegény srác csak az írásodon keresztül ismer, nem csoda, hogy nem akar veled találkozni, én sem akarnék.

2012. jún. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!