Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi számít menőnek a csajoknál?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít menőnek a csajoknál? Bőv lennt.

Figyelt kérdés

22 éves vagyok,van jelenleg egy suzuki swiftem .. :D

most vagyok ott,hogy le szeretném cserélni,viszont nemtudom,hogy mire ..

nagyon régi álmom egy gyorsasági,pontosabban egy 600as gsx-r suzuki,azonban kocsit azt egy 2005ös volkswagen passatra cserélném le,full sötétités stb ..

Mivel ugye motor ellen egyik kifogás,h télen meg rossz időben nem lehet vele közlekedni,de erre ott van a suzukikm,tehát igy a motor oldalára billen a mérleg,viszont lehet,hogy lesz egy jó mocim,attól függetlenül a kocsim szar marad :D

Nemtudom van e köze a témához a testalkatnak,vagy így könyebben válaszoltok e a kérdésre,ami eredetileg az lenne,hogy melyik lenne menőbb a csajok szemében,egy gyorsasági,vagy egy volkswagen passat,szóval a test alkatom az elég sportos,kimerem jelenteni,hogy kifejezetten izmos vagyok :D 5 év kondi után ..

És igen valószínűleg meg fogom kapni azt is,hogy szánalmas ,hogy motorral vagy kocsival próbálok nőzni,viszont 22 vagyok .. :D ennyi idősen mit kéne várni ?:D


2011. szept. 29. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
A belső értékek fontosak: bőrülés, klíma...
2011. szept. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Szia, az az igazság, most ezt így megsúgom. Ha elkezdesz nekem menőzni azzal, hogy a: mennyi pénzed van 2: milyen autód/motorod van, azonnal elküldelek a p*csába.

NEM SZÁMÍT. Abszolút.


De csak, hogy a kérdésedre is válasozljak, az jó ha jó tested van. De ha mellé egy paraszt vagy, járhatsz akár Mercedes SLK-val is, akkor se fogsz kelleni senkinek se. (:

2011. szept. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 napietus ***** válasza:

az attól függ, melyik csajnál :) mert pl. én nem szeretek motorozni, és nem is értek a motorokhoz, szóval az abszolút hidegen hagy. annyira sötét vagyok hozzá, hogy félelmetes :D


viszont a VW Passat egy nagyon jó kocsi, és számomra azt a képet közvetíti a tulajdonosáról, hogy egy komoly, megbízható ember, akinek van ízlése.


pénz szempontból mindegy, autón, motoron egyaránt csak bukni lehet, dehát ugye valamivel járni kell :)


29/N

2011. szept. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 krvua ***** válasza:
48%

gyújtsad meg a fingod...

arra buknak!

2011. szept. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Sztem egyértelműen az autó, bár a VW nem a legmenőbb, talán még spórolhatnál egy kicsit egy hasonló évjáratú Mercire v BMW-re.
2011. szept. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
vegyél 1 passatot meg mellé egy honda VTR1000 firestormot
2011. szept. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Hagyjad a gixit! Valami bömbi v2-t újíts be, ezredes kazánnal!
2011. szept. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

20 centi fölött menő.

25 centi vagy a fölött király.

30 centi fölött isten vagy a nők szemében :D


(Remélem magyarázat nem kell)

2011. szept. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Először egy jó kocsid legyen, az fontosabb mint egy motor. Az az elsődleges szempont. Ha ez megvan, akkor egy jó motor már csak hab a tortán. :)


17L

2011. okt. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem az számít, hogy milyen kabát, vagy nadrág van rajtad, már énis rájöttem.
2011. okt. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!