Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lépjek? Rettentően oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lépjek? Rettentően oda vagyok érte.

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliba, már általános dolgokrol beszéltem vele chaten egy keveset, hát nem volt bőszavú.

De nap mint nap látom a suliba és nagyon bele vagyok esve, közelednék felé de nem tudom hogy, beszéljek vele? Miről? Alig ismerem..

Eléggé szét vagyok esve.. :/

15/F (Nem o. társam)


2011. szept. 30. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Amiről akarsz, arról beszélsz.

Ha szét vagy esve, akkor pszichológus vagy bárki tegyen rendbe téged.

2011. szept. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem tudom miről lehetne.. ráírok és tovább? Nem tudok semmilyen témát felhozni.. És nem vagyok olyan személy aki kiadja belőle a gondjait.. :/
2011. szept. 30. 17:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gondjaid vannak?
2011. szept. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lépnék én.. de nem tudok vele beszélni.. még általános dolgokról se mert nem nagyon ismerem és nem tudom mit érnék ha ráírnék.. Pedig úgy beszélnék már vele.. de ha most ráírok hogy szia, onnantól gőzöm sincs mi legyen.. :(
2011. szept. 30. 17:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Írj rá, hogy szia, mizujs? A jobbik esetben kifejti a napját, vagy mondd valamit. Ha mégsem, akkor keress egy semleges témát, például a sulit, a tanárokat. Egy kapcsolat alapja, hogy tudjatok beszélgetni. Szóval először ismerkedjetek meg, azután jönnek a témák maguktól. Zene, filmek... Ha nincs közös témátok, ott már rég gond van. Sok sikert! 15/L :)
2011. szept. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

suli tanárokról minden volt.. ugyanis uj suli.. :D

erőt veszek magamon mostmár és megpróbálok tenni érte valamit...

2011. szept. 30. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!