Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A teltkarcsú lányoknak milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A teltkarcsú lányoknak milyen pasik jönnek be?

Figyelt kérdés

Nem a duci lányokra gondolok, inkább azokra akiken azért van mit fogni de még azért nőies alakjuk van, van egy kis pocakjuk esetleg, nem tudom ennél jobban körül írni :S

Szóval nekem nagyon bejönnek az ilyen lányok, kíváncsi vagyok milyen pasik jöhetnek szóba náluk/nálatok

21/f


2011. okt. 1. 18:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne gondold már hogy testalkattól függ kinek milyen pasi jön be.
2011. okt. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Olyanok, mint a vékonyaknak. Egyéntől függ, nem a testalkattól!
2011. okt. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Akkor rosszul fogalmaztam, de nektek mint ilyen lányoknak milyen pasik jönnek be? mármint értem én hogy egyén függő, de még is kíváncsi vagyok.
2011. okt. 1. 18:23
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A jó magas pasik :D De most ennek semmi köze a testsúlyomhoz, hanem a magasságomhoz van. Amúgy voltam vékony is, akkor is ugyanilyenek jöttek be.
2011. okt. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én inkább azt tapasztaltam hogy az ilyen alakú lányok inkább a kigyúrt izmos pasikat szeretik. Persze nem akarok általánosítani. Én örülnék a legjobban ha nem így lenne :)
2011. okt. 1. 18:30
 6/19 anonim ***** válasza:
20%
Nekik is a legjobb pasik jonnek be,de legtobbjuk megelegszik atlagos pasikkal is,mert tudjak hogy mas nem igen jut nekik
2011. okt. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
Az én párom enyhén izmos, de én is :D gyerekkoromtól kezdve sportolok, csak hát a genetika, mindig van rajtam felesleg.
2011. okt. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Vicces lehet, de nekem nagyon fontos, hogy magasabb legyen a barátom. Persze, nem ez áll mindenek előtt, de fontos, szóval ha szeretjük egymást meg minden, nem érdekel, ha akkora mint én, de alapvetően a tőlem magasabb pasikra jobban felfigyelek (175-180 cm körüliekre). Egyébként nekem fontos, hogy sportos alkatú legyen, kicsit izmos. Egyébként a haja mindegy milyen, csak jól álljon neki. Szóval ne legyen azért hosszabb a haja (ilyen Justin Bieberes sz*r), mert ez a divat, olyan haja legyen, ami jól áll neki. A kar, láb, has, mellkas szőrzet tetszik, egy bizonyos határig, szóval egészséges mennyiségében szeretem. Legyen ápolt és alkalomhoz illően, normálisan öltözködjön.:)

És én olyan normál, talán kicsit inkább a teltkarcsú kategóriába sorolnám magam, mert van egy kis hasam, egy kis fenekem, egy kis combom, viszont sokan mondják, hogy a derekam szép vékony.:) Egyébként dolgozom az alakomon, szeretnék kicsit feszesebb, izmosabb lenni.

16/L

2011. okt. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy más nem igen jut nekik? :D Szerinted a teltkarcsúaknak csak a rondák jutnak? :D Nah ne röhögtess, mibe lenne jobb egy vékony nő? :D "bombajó" pasinak is lehet ideálja teltkarcsú és vékony is!
2011. okt. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Szóval akkor az izmos pasi még is egy közös pont.


És kár hogy sportolsz nekem úgy tetszik ha van egy kis felesleg, főleg deréktájon :)

2011. okt. 1. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!