Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eljönnél velem vhova? Szóba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HOOB kérdése:

Eljönnél velem vhova? Szóba állnál velem?

Figyelt kérdés
NEm egkérlek h gyere el, tegyük fel h ismersz.. és elhívlak valahova. Túlsúlyos 15 és fiú vagyok. Ha kell küldök képet.
2011. okt. 4. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Küldj képet! 15/L :)
2011. okt. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Le kell fogyni és nem a számítógép előtt ülni délutánonként.Akkor magabiztosabb leszel és nem kell ezért aggódnod, hogy nem tetszel senkinek és nem kell majd a gyakori kérdéseken ilyen kérdéseket feltenni.Egy volt kövér...
2011. okt. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem kéne másokat kioktatni.. 1 hónapja minden nap 1 órát futok eddig 11 kg ment le.. küzdök tovább. üdv. egy kövér.
2011. okt. 4. 16:39
 4/9 napietus ***** válasza:

nem, mert túl fiatal vagy hozzám :)


29/N

2011. okt. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azért nem, mert jóval idősebb vagyok nálad! Azért írok, hogy gratuláljak az eddigi eredményedért! Csak így tovább! És igen, járnék egy ilyen céltudatos fiúval:)

2011. okt. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. okt. 4. 17:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Én javasolnék neked egy kis konditermet is, mondjuk heti 3 alkalommal. A futás is nagyon jó,, ne hagyd abba, ha kicsit még rákondizol a bőröd sem fog annyira laza maradni. El sem hiszed, hogy heti 3 edzéssel a teremben mennyit lehet fogyni, fejlődni :) Én is gratulálok neked és, ha gondolod szívesen segítek neked összeállítani egy kezdő edzéstervet. :) ;)
2011. okt. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

csak lazán, a csajok szeretik a mackós típust is, úgyhogy ne vidd túlzásba. MAjd 10 év múlva randizhatunk, amikor 25 leszel én meg 33... XD

Csak már akkor én teszem fel ugyanezt a kérdést! D:

2011. okt. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is kövér voltam, csak én 50kg-tól szabadultam meg 1,5 év alatt. Mióta lefogytam eddzőterembe azért jártok,hogy izmos legyek. Előtte a lányok csak barátként tekintettek rám...

Lefogytam és jobb lett a közérzetem, rám jönnek azok a pólók, nadrágok és pulóverek amik azelőtt nem. És együtt vagyok azzal a lánnyal akibe nagyon szerelmes vagyok :).

Szóval folytasd nyugodtan a fogyókúrát és mellette azért udvarolj.

2011. okt. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!