Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan lányok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akik járnának pár évvel fiatalabb fiúval?

Figyelt kérdés
ha nem akkor miért nem XD
2011. okt. 4. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem, mert azok átvágnak. tapasztalat xD 18/L vagyok és egy 15 évessel próbáltam meg, de.... no comment :D még azt se tudja, mi az a szerelem :D
2011. okt. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19 vagyok. Max 1-3 évvel fiatalabbal járnék. :)
2011. okt. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%

Mert gáááz...

A fiúk későbben érnek! Ha egy Nő párkapcsolatot akar, akk 2-3 évvel idősebb fiút kell választania. Már ha egy kicsit is válogatós...

2011. okt. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

22 évesen a 18 körüli srácok jöttek be, 25 vagyok, még mindig a fiatalabbak jönnek be. :)

Belém is be lett nevelve, hogy a fiúnak kell idősebbnek lennie. Aztán valahogy mindig a fiatalabbakhoz vonzódtam. De nagy volt a nyomás, így kibírtam, hogy velem egykorúakkal jártam, de két kapcsolat közt bizony 18 évesekre ugrottam rá dance közben meg ilyenek, végre élvezkedhettem velük. XD Most már konkrétan tudom, hogy a fiatalabbakat bírom. 18 fölött már oké, de persze komolyságot nem lehet várni tőlük, legalábbis az én koromhoz képest... Dde, pont azért jó egy fiatalabbal, pörög, nem naagy komolysáág... :)

3 komoly kapcsolatom volt, mindig az idősebbet választottam a fiatalabb helyett. Kár volt.

2011. okt. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én egyszer tettem kísérletet ezzel.Én 24 voltam ő pedig 19.Már az első randin szerelmet vallott,ami enyhén szólva furcsa volt számomra.Nem tartott sokáig,mert rájöttem,hogy ennek nem lenne jövője.Túl fiatal volt,iskolába járt,én már akkor dolgoztam,és egyszer azért gyereket is szeretnék.Na persze nem úgy álltam a kapcsolathoz,hogy akkor fél év múlva esküvő,stb.de egyszer úgy eljátszottam a gondolattal,hogy mi lenne velünk mondjuk 10 év múlva.Inkább legyen idősebb valamennyi egzisztenciával.
2011. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Walk With Me ***** válasza:
63%
A lányok csak biológiailag érnek korábban, nem pedig szellemileg, szóval ez az érősdi egy jó kifogás egyeseknek, akik egyszerűen csak vonzóbbnak találják az idősebb pasikat.
2011. okt. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy bizonyos életkorig szerintem nem, de 30 környékén már eltűnik 2-3-4 év korkülönbség. Szóval a válaszom igen. (valljuk be talán 40 évesen se lenne baj ha egy fiatalabb srác lenne az oldalunkon :D) Ismerek több olyan párt is, ahol 7-8 év van a csaj javára, és már házasok, gyerekük van stb.
2011. okt. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Tizenévesen egy év mínusz is zavart (bár megpróbáltam, de minek...) később már nem számított. MOst sem számít, a mostani párom is fiatalabb :)
2011. okt. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

"Mert gáááz...

A fiúk későbben érnek! Ha egy Nő párkapcsolatot akar, akk 2-3 évvel idősebb fiút kell választania. Már ha egy kicsit is válogatós..."


Jegyezd meg: a lányok hamarabb érnek,de hamarabb is erjednek!:D

2011. okt. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

"Walk With Me válasza:


A lányok csak biológiailag érnek korábban, nem pedig szellemileg, szóval ez az érősdi egy jó kifogás egyeseknek, akik egyszerűen csak vonzóbbnak találják az idősebb pasikat." na ez így kb teljesen igaz, saját tapasztalattal kiegészíteném :)


én 16 vagyok, és most nemrég volt egy kapcsolatom, a csaj idősebb volt, érettebbnek is hitte magát, mégis nagyon gyerekes volt, amikor rászóltam, mert zavart, hogy annyira gyerekes, és idióta, úgy viselkedett mint egy óvodás, akkor meg meg volt sértődve, hogy ő nem is gyerekes, stb...

amúgy ez, hogy ki mikor érik stb ez egyéntől függ. a lányok hamarabb érnek biológiailag, de szellemileg, egyéniségileg gyakran később, mint a fiúk.

2011. okt. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!