Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk mit szólnátok hozzá ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit szólnátok hozzá ha egy lány kezdeményezne?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú és szeretném megismerni.Szóval van esélye nálatok egy olyan lánynak aki mer kezdeményezni?Vagy csak azok a lányok lehetnek befutók akikért nektek kell megküzdeni.
2011. okt. 8. 09:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én annak csak örülnék ha egy csaj kezdeményezne :) Ha érzed hogy te is tetszel neki ki fog alakulni a dolog magától. Ha próbál lekoptatni akkor hagyd.


17/f

2011. okt. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
én örülnék neki.19/F
2011. okt. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Első kedvesem konkrétan engem szedett fel, és a legkevésbé sem volt ellenemre, sőt... :)) Legemlékezetesebb azóta is. :)
2011. okt. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Iuventus ventus ***** válasza:
77%

Én örülnék neki!


Különben is, azoknak az időknek itt kell, hogy vége legyen ahol mindig csak a srác kezdeményez!



17/F

2011. okt. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálam szinte csak annak van esélye, aki mer kezdeményezni, tudniillik eléggé félénk vagyok. Szóval hajrá, én örülnék neki! :)

21/f

2011. okt. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
az kész csoda lenne.....
2011. okt. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
14 éves koromban a kezem összetettem volna, ha egy lány végre kezdeményez.
2011. okt. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
Én is örülnék neki.Ne várják már mindig ,hogy a csávók menjenek oda.Lépj hozzá peckesen, markold meg a seggét és súgd a fülébe,hogy kívánom azt a hab testedet cicafiú.
2011. okt. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki az a hülye aki nem örülne neki?
2011. okt. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy érdekes kérdés. Van egy pár lánybarátom, akik nem hajlandóak kezdeményezni és állandóan ösztönzöm őket, hogy végre vegyenek magukon bátorságot és csak egy köszönéssel el lehet indítani valamit.


De vannak olyanok, akikről lerí, hogy csak meg akarják ba""atni magukat és ezért mozdulnak a pasikra. És az engem nem kicsit irritál.


Szerintem nem csak fiú kezdeményezhet. Sőt, jó ha egy lányban van elég kurázsi ahhoz, hogy tegyen a céljaiért.

2011. okt. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!