Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Unszimpatikus, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Unszimpatikus, ha egy lány egész jól tud focizni?

Figyelt kérdés
Például azoknak a fiúknak, akik nálam sokkal jobban fociznak szimpatikus, semleges, vagy taszító? Aki nálam rosszabbul, vagy körülbelül ugyan úgy focizik eddig csak annyit mondott, hogy vannak bennem férfias hajlamok, de ne vegyem sértésnek. Akkor mi volt? Szerintetek? 16/L
2011. okt. 15. 12:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem unszimpatikus:D Én örülnék egy ilyen lánynak, legalább a BL nézés is közös program lenned:)
2011. okt. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
-d
2011. okt. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Unszimpatikus, ha egy fiú vasalja a haját és fülbevalót hord? Számomra az, de sokak számára sajnos egyre elfogadottabb... Érzed a párhuzamot?
2011. okt. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem attól lesz valaki férfias, hogy tud egy labdajátékot játszani, unszimpatikus meg főleg nem lesz ettől. Az az unszimpatikus pl. ha káromkodik egy lány.
2011. okt. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

sztem hosszútávon nem jó



ez olyan pasis program...:D

a nézése is, meg az űzése is ennek a sportnak


te attól csinálhatod!! vagány dolog.

de ne kontárkodj a pasi "foci-szférájába":D

2011. okt. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
akiket én ismerek lányok és fociznak nem igazán nőiesek
2011. okt. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Se nézni nem szoktam, sem meccsre járni, csak néha beállok hozzájuk focizgatni. Bár nem éppen meccsezésre, mert ahhoz béna vagyok. :D
2011. okt. 15. 12:50
 8/16 Danee502 válasza:

Szerintem egyáltalán nem unszimpatikus. :D

Szeretsz is focizni, vagy csak be-be állsz közéjük?:D

2011. okt. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én is szeretek focizni. :) Meg a kapusságot is szeretem, abban talán jobb vagyok. A párommal szoktunk lejárni focizni, és a haverok is szeretik bennem. Nekem még senki sem mondta hogy rossz tulajdonság lenne. (Az a mondat meg arra utalt, hogy fiús vagy. Ez nem rossz dolog.)
2011. okt. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
ma 13:02 Szeretek, de általában csak beállok amikor passzolgatnak, kapura lőnek, hülyéskednek. Annyira nem tudok, hogy beszálljak meccsezésre is. Sajnos nem gyakran van alkalmunk, hogy együtt focizzon az osztály.:D
2011. okt. 15. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!