Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívom moziba! Ez mért lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívom moziba! Ez mért lenne gáz?

Figyelt kérdés

Nem gáz ha 1 pasit elhívok a moziba...sőt szerintem örül is neki,ha én lépek előre...

na mindegy..ha azt mondja eljön velem akkor oké..de én azon szoktam szorongani,hogy beképzelek mident,hog majd kifutok a oziból stb...és ez olyan gáz:$ de közbe amikor ott vagok csillapodok,és egy kcisit furcsán érzem is magam a fiú mellett mármint remeg a kezem stb. mit tegyek???????????? elhívjak még 2 embert,hogy ne legyen ez?????? vagy miii? :(( ha valaki szeretné,megadom az emailomat,vagy jelöljetek be FB.

L/15 irjatok,biztassatok :$ :( s.o.s


2011. okt. 21. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:

miért lenne gáz?

őszintén miért gondolja azt minden lány hogy kötelező a srácnak lépnie először?

ha nem először találkoztok akkor nyugodtan.

ha meg mégis nagyon félnél akkor meg tényleg hívj el még 1-2 embert és kész.

F

2011. okt. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
oksika köszmösz :)
2011. okt. 21. 19:06
 3/10 anonim ***** válasza:

még valami üzenetekben ezt hagyd ki

mostani barátnőmben is eléggé idegesít

2011. okt. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem az elhívás a gáz, hanem a mozi. Eltelik 2 óra és semmit sem tudtatok meg a másikról.
2011. okt. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én is azon vagyok hogy elhívjak egy fiút:) sajnos ma már nem várhatjuk hogy ők hívjanak el:S de szerintem NE mozi legyen az! én pl. csak egy sétára hívom el először mert ott jobban meg lehet ismerni az embert. aztán 3. meg 4. randinak már jó a mozi is sztem. sok sikert, és ne félj! nem veszthetsz semmit!(én is ezt mondogatom magamnak:P) :))

14/L

2011. okt. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 07:14


Komoly élettapasztalattal a hátad mögött mondod, hogy ma már nem lehet elvárni. :-)

Ez hülyeség. Most, 14 évesen nem várhatod el. 10-20 év múlva már nem 14 éves srácok fognak körül venni. Ők lépni is fognak. De most hívd el bátran, hiszen egy kapcsolatért mindkét félnek tennie kell.

2011. okt. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

07:14 ma


nem irnál nekem 1 email címet? látom,hogy kvitte vagyunk és beszélgethetnénk:))

2011. okt. 22. 08:36
 8/10 anonim ***** válasza:

írtam privit!! (7:14-es vok!)

8.23:

lehet hogy 10 év múlva ez nem így lesz, de most nekem személyesen mondták a fiú ismerőseim, o. társaim, hogy ők arra várnak hogy majd a lány lép, és sokszor hallom h "ez már a 21. század, nem várhatjuk el hogy ők lépjenek" én csak innen gondolom, hogy most hiába várok:)

2011. okt. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

08:49!

Nem fogják az o. társaid azt mondani, hogy ők beszariak! Helyette azt mondják, hogy ez már a 21-ik század. Én is ilyen szövegek mögé bújtam 10-en évesen.

2011. okt. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
oké nem mondom hogy nincs igazad! de mot muszáj lesz nekem elhívnom a fiút, mert ők beszariak. és lehet hogy 10 év múlva erre nem lesz szükség (nagyon remélem!) de most ez van...ezt kell szeretni:S
2011. okt. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!