Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az első csók nem túl jó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dexy kérdése:

Ha az első csók nem túl jó, később lehet jobb?

Figyelt kérdés
Tehát egy hejes sráccal ismerkedek, ott áll a dolog h lehet belőle kapcsolat. Megcsókolt tegnap és örültem neki, de valahogy nem volt olyan nagyon jó ahogy csókol.
2011. okt. 24. 22:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%

Kedves Dexy!


Nem, az össze olyan marad.

2011. okt. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Pfff... Hány évesek vagytok? mert ha fiatalok, akkor egyértelműen a tepasztalatlanság. És persze mással lehet jó később is :)
2011. okt. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak jobb lesz az, ne félj!

(előző: tetszik a nickneved:)))

2011. okt. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Kösz, a tiéd sem rossz XDXDXD
2011. okt. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
én 19 ő 22. Nem a tapasztalatról van szó... hanem h ugy csókol h nem élvezem, lehet ezen idővel javítani ?
2011. okt. 24. 23:01
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
ha valakivel nem meg akkor az majd idővel összecsiszolódtok..vagy nem...az első csóktól meg sose várj orgazmust!!!!!
2011. okt. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Volt már első csóktól nedves a bugyim! mert az tényleg jó volt. ez nem igazán. de nem akarom csak ez miatt "kidobni"
2011. okt. 24. 23:28
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Neharagudj de 19évesen tudhatnád már hogy az iylen dolgokon lehet javítani....

Én nem egy nőt tanítottam meg a tutira...volt amelyik évek után átszokott valami rosszabb emberhez aztán megint rossz volt a smaci ,de mindent meg lehet szoktatni...

Neked kéne írányítanod egy picit...vagy nem isztok eleget!!

2011. okt. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 LadyLee ***** válasza:
97%

Simán taníthatók.


Mindenkinek más jön be - nem hiszem, hogy el kellene várni, hogy a másik kapásból tudja, hogy mit hogyan szeretünk - és fordítva. Meg kell mondani / rá kell vezetni, hogy mit szeretnénk és hogyan.

2011. okt. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 2 dolog lehet:


1. nem vagy szerelmes

2. nem jól csókol a fiú--de ezen még változtathattok!

2011. okt. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!