Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagy ez a korkülön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy ez a korkülönbség, vagy nem számít?

Figyelt kérdés
Én 18 éves vagyok, akivel most ismerkedtem össze srác, pedig 36 éves. Tegnap volt vele az első randim és nagyon egy húron pendülünk, nagyon jót beszélgettünk. Úgy érzem, megtaláltam a azt az embert, akivel egy nagyon jó hosszútávú kapcsolat jöhet létre, de félek, mit szólnának szüleim, ha megtudnák, hány éves. Én azt mondtam nekik, hogy 29...Most mi legyen? Mi a véleményetek?
2011. okt. 31. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha szeretitek egymást akkor a korkülömbség nem számít :)

De , szerintem mondd el a szüleidnek az igazat úgy is egyszer meg kell tudniuk :) FŐLEG! Ez a te döntésed ők ebbe nem szólhatnak bele :)

De , ha mégis kicsit fúrcsán veszik ezt az egészet ... akkor az csak azért van mert féltenek de , nem kell aggódnod . El fogják fogadni ;D

Hajrá ^^

2011. okt. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én most egy 18-as csajt kábítok én 35 vagyok.

Hát nem is tudom,hogy alakul hosszabb távon, szerintem ekkora különbséggel nincs annyi közös téma mert mindegyik fél máshogy gondolkodik ennyi évesen.Ez majd kiforrja magát nálatok.

2011. okt. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!