Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek a szerbiai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a szerbiai lányokról?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
nem tudom nem találkoztam még velük...biztos szeretik a vérengzést..:P
2011. nov. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát én igazából sokat ismerek mivel szerbiában élek. Szerintem sokkal zárkózottabbak a fiúk terén, sokkal bunkóbbak tudnak lenni ismeretlen fiúkkal mind mondjuk a magyar lányok, ők nyitottabbak ha egy ismeretlen fiú megy oda hozzájuk és szerintem igényesebben is néznek ki mint itt szerbiában 23f
2011. nov. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Őszintén? Teljes mértékben leszarom őket.
2011. nov. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én szerbiai lány vagyok.:D és nem vagyok bunkó...ne általánosits...

egyébként most a szerbekre gondolsz? vagy a szerbiai magyarokra? mert nem tudom, én a szerbiai magyarok és a hát rendes magyarok között nem sok különbséget vettem észre, hogy őszinte legyek.

de viszont a szerbek nagyon eltérnek a magyaroktól. nekem ez a tapasztalatom.

2011. nov. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Igazi r*bancok !!!!!!!!!!!!!!! Tapadnak a magyar pasikra, hogy majd eltartsák őket... (most a vajdasági nőkre célzok) Am a legtöbb kivándorol külföldre, aki meg ottmarad már 30 éves korára elvált,4-5 gyerek(vagy egy sem,nincs köztesség)... Szélsőséges nők. Undorítóan viselkednek,igénytelenek. Csupa rossz! Amúgy hajdú-bihari vagyok, de elég sok vajdasági ismerősöm van.. És legtöbbjük ilyen. Főleg mikor ott jártam.. Áááh, eszméletlen helyzet uralkodik ott! Nem ajánlom őket! Számító kígyók! Én nő vagyok, még is féltem a férfiakat tőlük!
2011. nov. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Ha a szerb férfiak, primitív, agresszív állatok, akik az első sérelem után bicskáért nyúlnak, rád támadnak, mert magyarul beszélsz stb., akkor a nők sem lehetnek sokkal jobbak.
2011. nov. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nem kéne ennyire általánositani, de mindgey. nem minden vajdasági olyan. nekem pl. eszem ágában sincs rátapadni valakire, hogy aztán eltartson... majd eltartom én saját magamat, meg kijutok a saját erőmmel.. nekem meg több agyar ismerősöm van és azt mondják rólam, hogy nincs különbség köztem és köztük. én is kiemelhetnék pár embert és akkor elitélem miattuk az összes magyarországi embert, még sem teszem.:) szóval ha te mindjárt elitélsz valakit azért, mert vajdasági, az már a te szinvonaladat is mutatja... szerintem mindenkit meg kell előbb ismerni és utána majd meglátod, hogy milyen, legalább is én igy vagyok az emberekkel.
2011. nov. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én sem a vajdaságiakra céloztam, hanem az echte szerbekre.
2011. nov. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hat igen vannak am r*bancok koztuk de nem 1 rendeset ismerek mivel itt elek es nem bunkoak mind.De azert a ferfi az ur a hazban es szajbavagja a not ha valamit beszol...Es nem nyulnak bicskaert ha magyar vagy :D de sok koztuk penzehes de ez is szemelyfuggo :D
2012. jan. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem mindenki egyforma. Vajdasági magyar vagyok. Beszélem mindkét nyelvet majdnem, mint anyanyelvet. A családomban mindenki magyar. A párom félig magyar, félig szerb. Nincs nagy különbség a magyarországiak és a szerbiai magyarok között. A beszéd, a kiejtés csak. Na az, hogy a férfi uralkodik a házban, az már megint más. Pl. nálunk apám nem szabad kezét emelje anyámra, mert már megtörtént egyszer és jól elbeszélgettek arról. És anyám vezet mindent, a finanszírozásttól az ebédfőzésig. Minden attól függ, ki hogy lett felnevelve.
2012. dec. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!