Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belezúgtam a főiskolai (! )...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam a főiskolai (! ) tanáromba! Vajon ő mit érez?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik az egyik tanárom, ő kb. 28, én 20. Az biztos, hogy nagyon kedves velem, múltkor óra után is odamentem hozzá, és elég sokat beszélgettünk, sulis, illetve nem sulis dolgokról is.

Tehát abban biztos vagyok, hogy kedvel, mosolyog rám, de honnan tudhatnám, hogy ez több? Lehet simán kedves is egy diákjával..


20/L


2011. nov. 7. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Bazz, Ö a tanárod, térj már észhez.
2011. nov. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Kirúgnak a főiskoláról, nem lesz szakmád, nem lesz munkád, elkezdesz drogozni, majd eladnak egy Amszterdami örömtanyára.
2011. nov. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
utolsó :'D
2011. nov. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
mond neki hogy kettesért mindent megadnék és markolj a lényegre;) tuti jól fog elsülni ha meg nem akkor ijb
2011. nov. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

bármit érezhet

csak ő tudja

simán lehet belőle eredményes hosszútávú kapcsolat stb

két-három házasságot is láttam már,

ami ilyen volt


hallgató-oktató...

2011. nov. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
20 éves főiskolás vagy, igazán kinőhetnél már ebből az éretlen 14 éves beleszerettem a tanáromba viselkedésből, mert úgysem lesz semmi a dologból.
2011. nov. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nah. Ugyaneeez volt velem. Kor is pontosan stimmel. Majdnem összejöttünk, egyértelműen látszott rajta, hogy bejövök neki, aztán most eltűnt fél évre, de kíváncsi vagyok, mi lesz, ha visszajön... :D
2011. dec. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Valaki :D.... válasza:
Mond el neki.De ne úgy hogy letámadt,hogy Tanárúr magába estem.. hanem egyik iylen beszégetés során ha valami jót mond pl. mond hogy Elkápráztat, s odavagy az ilyen szövegeiért. S ha valami nem jót reagál csak egyszerűen mond hogy vicceltem .
2012. szept. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na fiúk-lányok, összejött vele a dolog! :))
2012. szept. 9. 16:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Mesélj!!!!! :D
2012. nov. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!