Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mit gondoltok arról, hogyha egy lány kezdeményez és hív el titeket randizni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik nekem és úgy veszem észre, hogy ő sem közömbös irántam. Szerintetek elhívjam randizni vagy még várjak és legyek biztosabb abban, hogy tényleg kedvelem e engem?
2011. nov. 9. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem megalázó lenne,főleg akkor,ha nagyon tetszenél.Szégyellném magam és égne az arcom,hogy miért nem én tettem meg az első lépést.22/F
2011. nov. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne randizni hívd el, hanem valami segítséget kérj tőle, vagy csak megkéred, hogy kísérjen el valahova...
2011. nov. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gratis30 ***** válasza:
Szerintem próbálj meg beszélgetni vele, h látod, hogy pozitívan áll hozzád akkor hívjad el mozib vagy bárhová. De ne úgy kezdjed neki szerintem, hogy randizna-e veled, mert az egy pasi számára megalázó lehet. Persze vannak olyan pasik is akik ezen nem akadnak fenn és vígan igent mondanak.
2011. nov. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ööö... Ez attól függ mennyire "liberális" a gondolkodása ilyen téren. Inkább célozgass rá, de ha nagyon nem veszi a lapot és neked még így is kell simán elhívhatod. Ma már ez nem mérv adó annyira, főleg azért mert a legtöbb lány szereti bástyának tettetni magát. Így érthető ha egyesek félénkebbek. (Szerintem)
2011. nov. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
először csak beszélgess vele, sokat! nem kell egyből elhívni
2011. nov. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én tudom, hogy nekem nem jelentene különösebb gondot ezt fogadni, de másoknál lehet, hogy az...

20/F

2011. nov. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat =) sokat segítettetek =)
2011. nov. 9. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!