Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy humoros, lányok kedvence,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy humoros, lányok kedvence, konzervatív srácnak hogy kelthetnèm fel az érdeklődését?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
vedd le a bugyid.....
2011. nov. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Rakd ki a melled! Ez mindig bejön és ejts le valamit majd hajolj le előtte. Ha nem ezt az utat választod, akkor csak kérj tőle segítséget valamiben(házi feladat, számítógép stb).


Kicsit több infó elkelne. Ismeritek egymást? Egy osztály, egy munkahely? Csak buszon látod?

2011. nov. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy értelmes vagy és nem bamba, mert akkor kiröhög milyen bamba vagy:)
2011. nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Konzervatív, nemhiszem h jo a mellkirakás:) és sulibol ismerem, szokott lenni néhány közös óránk
2011. nov. 10. 21:14
 5/9 anonim válasza:
Mosolyogj rá, legyél a közelében. Ne túl tolakodóan és nyilvánvalóan, egy picike ok mindig legyen, pl aznap először látod megeresztesz egy pici mosolyt. Előbb utóbb rájön, aztán talán lépni fog.
2011. nov. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szióka !


:) De rég is volt mikor én a suliban pasiztam, hajjaj.

Na szóval, ha igazán meg szeretnél fogni egy pasit, és tényleg tetszik neked, akkor egy dolog van aminek a pasik sosem tudnak ellenállni, ....a gyomruk.

Vigyél neki valami nasit, esetleg sütit, vagy valami egyebet, jó ötlet ha megkérded mi a kedvence, és ahhoz mérten próbálsz eleget tenni, ennek, ha 2 szer megkinálod,

Hétfőn meg Kedden, akkor már a markodban van :)

mondhatnám a "Tenyeredből eszik"

Ha máshogy akarod meg szerezni,arra is van megoldás, de nem hiszem hogy a snassz csók beválna ebben az esetben.

De a nasi az tuti cucc, nekem hihetsz :D cska nehogy Te is férjet fogjál, nekem sikerült :) nem hiába jó módszer ez.


Türi Dzsenifer voltam, puszka, jah és üzenem a pasinak, hogy legyen kedves mert fülhúzás lesz :D

2011. nov. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mysterious dsf válasza:
ha konzervatív, akkor szerintem úgy, h mondjuk elrabolod az anyját'
2011. nov. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A legfontosabb: NE LEGYÉL LIBA!

Különben ez a fiú jellemétől is függ,vhogy próbálj beszélgetni vele,tudd meg mit szeret stb.

Oh!Ne viselj túl kivágott pólót,ne sminkeld agyon magad, az minden esélyedet elrontaná!Elég egy kis szájfény!:)

Jajj!A másik legfontosabb ne kérdezősködj utána,így is úgy is eljut a fülébe!(bár gondolom ezt eddig sem akartad...)

Remélem összejön!:)

2011. nov. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Omerta_ válasza:

Ezek a barom válaszok, te jó ég.

Naszóval.

1. Nevess a viccein, de te ne mondj neki viccet.

2. NEHOGY vegyél neki sütit, meg ilyen f@szságok. KIZÁRT.

3. Valóban ne sminkeld magad , a hajad legyen nagyon rendben, műköröm kizáró ok. Szájfény oké.

4. A legfontosabb, hogy egyszerűen szólva hintáztatni kell.

Érezze, hogy nagyon közel juthat hozzád, aztán vegye észre, hogy mégse. Ezzel kábé 2 hét alatt a nyeregben leszel. A konkrét megvalósítást rád bízom. Nagyon vigyázz, nehogy bunkó legyél, mert azzal elmeszeled magad.

2011. nov. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!