Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok/pasik! Létezik még az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/pasik! Létezik még az a hagyományos udvarlás fajta? Virág, ajtó kinyitás, érte menni a randihoz, nem azonnal nem rögtön az első randin keresni a helyzetet a tapizásra?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 21:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

Én ilyesmi vagyok. De mindig alkalmazkodni kell a másikhoz. Ha a második randin megdugom, nyílván nem fogom komolyan venni.

Minél tovább húzza a csaj annál komolyabb a dolog. Persze, ha közben nem kúr félre.

2011. nov. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, csak azt vettem észre, hogy ez sokaknak nem kell.

20/F

2011. nov. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
természetesen tisztában vagyok vele...mármint mindenhez 2 ember kell, csak érdekelne, hogy ilyen normális úriember már csak 50 éves körüli van vagy létezik nekem való huszonx éves is...
2011. nov. 12. 21:37
 4/16 A kérdező kommentje:
én 21/l
2011. nov. 12. 21:37
 5/16 Iuventus ventus ***** válasza:

Sajnos ahogy észrevettem erre kereslet nincs a hölgyek részéről!



17/F

2011. nov. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
virágot akkor szoktak többnyire, ha már együtt vagytok egy ideje, a kapcsolat elején néha eszükbe jut. az ajtónyitás meg előreengedés szerintem általánosságban jellemző még a normálisabbakra. a tapizás meg, hát nem tudom, első randin tapasztalatom szerint nem szoktak
2011. nov. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát, virágot nem szoktam hurcolni randira, de az ajtót kinyitom. Nem szokásom a taperolás se az első randin, hacsak a csaj nem lép ezügyben valami egyértelműt.. :D Szóval olyan középút vagyok a tökéletes úriember meg a tajparaszt között :D
2011. nov. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
de olyan nehéz... én ha lehetne már a legelső beszélgetést úgy kezdeném, hogy ez és ez esne jól és ezt tudnám nyújtani neked és ilyen meg ilyen vagyok... de így nem lehet..:/
2011. nov. 12. 21:51
 9/16 anonim ***** válasza:

Éppenséggel lehet, és nagyon hamar ki lehet vele szórni azokat, akik feltűnően csak a testiségekre hajtanak. Akik nem annyira feltűnően, na azokat nehezebb vele, mert általában ha tudják, mi kell neked, elkezdenek úgy tenni, mintha...

Ne keseredj el, vannak még udvarlásra képes férfiak.

2011. nov. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Igen, vannak. És jó tudni, hogy van még rá igény ;)

21/f

2011. nov. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!