Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szólítsak meg egy helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsak meg egy helyes lányt?

Figyelt kérdés
Szitu: Táncolgatunk a buliban, szemezünk egymással, látom rajta, hogy szimpi vagyok neki és tőlem is ezt a jelzést kapta vissza. Nem tudtam hozzá odamenni mert teljesen tanácstalan voltam, hogy mit kéne csinálni. Többet nem akarok ilyen bal.... lenni. Tippetek van?
2009. máj. 10. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy ez jó, de pl. megkérdezed hogy van-e kedve veled táncolni.. vagy megkérdezed hogy meghívhatod-e egy italra.. bókolsz neki.. ilyenek
2009. máj. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én odamennék és kedvesen megkérdezném tőle, hogy nem találkoztunk már valahol? Ismerős vagy egy kicsit. Ebben talán lehet is némi igazság. Ettől nem sértődhet meg.
2009. máj. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha szimpi vagy neki, akkor az már fél siker. Akkor tulképp bármivel odamehetsz, ami nem valami épületes baromság. Általában a "Szia, találkoztunk már?" be szokott jönni. Ha már igen, akkor van közös téma, ha meg még nem,akkor ki hogy került ide, milyen gyakran jár, egyébként mit csinál, satöbbi. Persze nincs erre se konkrét recept, de az biztos: egy beszélgetéshez legalább két ember kell. Szóval ha ő is tényleg meg akar veled ismerkedni, akkor a beszélgetés úgyis rááll egy sínre. Ha meg a csaj kuka, akkor te se tudsz mit csinálni.
2009. máj. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Odamész, aztán mondasz valami jo kis frappáns dolgot...akkor a legjobb, ha csak ugy spontán jön...nem kell előre eltervezni mert az ugy gáz..a helyzet adja magát. :) ha más nem, max: Csáo cica hogy hivnak? :D legyél kicsit kreatív :D amugy nemkell parázni, ha egy csaj flörtöl veled meg szemez akkor valszeg nem fogsz beégni, bármilyen béna bókkal is állítasz oda :D
2009. máj. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Félénk voltam mint te. De rájöttem hogy nincs mitől tartani. Legyél tökös! Menny oda hozzá, kérdezd meg hogy van, bókolj neki: ruha, haj. Varázsold el a dumáddal de ne túlozz elösször bejön nekik a nagyzás de aztán rájönnek hogy sok a duma inkább légy szerény szórakoztató kedves és hass az érzéseire :)

18/F

2009. máj. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

23.23-as voltam. Bocs, nem láttam az előző hozzászólót, de ha már ketten ugyanazt mondjuk, akkor már lehet benne valami. :)


Ami viszont tapasztalat: ha egy lányt túl hamar hívsz meg italra, akkor onnantól elfelejt. Nem tudom, miért van ez, de nekem ez a többszörös tapasztalatom.

2009. máj. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az italos dolog azért van, mert ha ugy mész oda egy csajhoz hogy azt sem tudod kicsoda,de már itallal kinálgatod az olyan mintha le akarnád itatni , esetleg az italba kevert drogoktol meg aljzószerektöl is tarthatnak, merthát gondolj csak bele: odamész egy csajhoz úgy hogy nem is ismered, de mindenképp itatni akarod :D kicsit riasztó szitu :D
2009. máj. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tényleg, köszi, erre nem is gondoltam! (Mert hát nekem semmi ilyen nem fordult meg a fejemben.) Ezzel a kérdéssel most én is okosabb lettem! :)
2009. máj. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!