Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk, ti mit csinálnátok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ti mit csinálnátok vagy gondolnátok? Ha tetszik egy lány nektek és közeledtek hozá, beszélnétek vele (keveset), de a lány nem viszonozza, de érzitek, vagy látjátoka lányon hogy tetszetek neki?

Figyelt kérdés
Tovább próbálkoznátok, vagy abbahagyátok a közeledést.De ezt a lányt minden nap látnátokh étközben minimum fél órán keresztül.
2011. nov. 20. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
hagynám, nem futok olyan szekér után ami nem vesz fel, ha nem érdeklem akkor ez van, keresek más lányt aki tart annyira, hogy legalább megmondja ha nem tetszem neki nem sunyiskodik.
2011. nov. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De én ugy irtam ha látnád a lányon hogy tetszesz neki.
2011. nov. 20. 13:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi az hogy látnám?Konkrétan?Akkor sem, ha nem viszonozza másikat keresek aki viszonozza.
2011. nov. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt nemtudom hogy te miböl látod hogy valakinek tetszel , szerintem valaki szeméböl nagyon sokbinent láthatsz.Az hogy hogyb néz rád , vagy mennyit néz , molyosog , vagy flörtöl veled. ezekre a.
2011. nov. 20. 14:29
 5/7 anonim ***** válasza:
hali:) Igaz én lány vagyok, de talán segít ha másik szemszögből írok. Szerintem lehet, hogy tetszel neki, csak esetleg nincs elég önbizalma közeledni, vagy lehet van barátja, de ettől függetlenül tetszel neki és ezért nem lép. Szerintem nem veszíthetsz semmit,ha megpróbálsz vele beszélni, ha látod is egy fél órát mindennap és elutasított akkor is ki tudod kerülni valahogy. Ha nem bunkó, úgyis normálisan fog nemet mondani és legalább tudod h igen vagy nem;)
2011. nov. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kössz a választ .Amugy én lány vagyok .Csak azért irtam igy akérdést ,mert kíváncsi vagyok hogy ,meddig képesek a fiuk ugymond --2udvarolni -2 egy lánynak.Mert azért más helyzet lenne ha nekem az a fiu nem tetszene aki próbálkozik,csak én nem merek semit csinálni ,mert félek attól hogy megkérdezi hogy akarok randizni , én meg legszíveseben menék ,csak nem tudnák mit csinálni, föként hogy nem egy az anyanyelvünk,meg kb minen nap fél órát abuszba együtt lenénk.
2011. nov. 20. 15:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Ránézésre senkiről sem lehet megmondani, hogy tetszek-e neki vagy sem. Akármi is a válasz, lehetne benne annyi, hogy közli a szándékait. Nem értem miért kell a félelemre hivatkozni, hiszen nem neki kell odamennie hozzám, nem ő teszi ki magát az esetleges tahó visszautasításnak.


"mert kíváncsi vagyok hogy ,meddig képesek a fiuk ugymond --2udvarolni -2 egy lánynak."


Vannak olyan szerencsétlenek, akik elég sokáig, de előbb-utóbb mindenkinél elszakad a cérna, úgyhogy ha akarsz valamit, ne játszd a jégcsapot, mert az nem jön be senkinek.

2011. nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!