Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek fel és hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek fel és hogyan viselkedjek az első találkozáskor? Annyira ideges vagyok.

Figyelt kérdés

Egy srác elhivott holnap moziba. Már olyan régen voltam kettesben egy sráccal, hogy foglalmam nincs, hogy hogyan viselkedjek. Amugyis csendes vagyok, mi van ha nem lesz téma vagy hasonló. Félre értés ne legyen, nem randi, csak egy sima találkozó. De amikor elhivott a srác fülig elvörösödött. Nekem küsőre nem az esetem, de belsőleg nagyon nagyon rendes.

Komolyan, már arra is gondoltam, hogy lemondom. Sajnos nincs sok tapasztalatom... :(


2011. nov. 23. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj a mai tinikkel, hogy túlgörcsölik a dolgokat, dobd félre a szorongásod, gondold már végig mi a legrosszabb ami történhet?


Tele van a világ szörnyűbbnél-szörnyűbb dolgokkal és az emberek mégis a lehetséges jótól félnek a leginkább.


24F

2011. nov. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van benne valami, de akkor sem szeretném őt megbántani, mivel általában mindenkinek összetöröm a szívét.. :(
2011. nov. 23. 15:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Legyél laza,add önmagad,ez fontos..

Nem kell ezt túl görcsölni,mint leírtad egy találkáról van szó,neked meg nem jön be a srác,hát akkor viselkedj úgy vele mint egy baráttal,beszélgessetek érezd jól magad,de persze a srácnak majd mondd el mik a szándékaid,elképzeléseid vele,nehogy félreértse,mert akkor nagyon rosszul fog esni neki

2012. márc. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!