Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » S. O. S. Megbántottam vkit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Megbántottam vkit, szeretném ha nem haragudna rám, és újra jóban lennénk. Szerintetek mit tehetnék? (hosszú lesz, légyszi olvassátok végig)

Figyelt kérdés

Levelez(t)em egy fiúval, már ott tartottunk, h. hamarosan találkozunk, de sajnos megbántottam vmivel, de nem akartam. Hiába kértem tőle bocsánatot, mert félre értette, amit írtam, de nem akar most hallani rólam. Pedig eddig minden nagyon szépen alakult. Fontosak voltunk egymásnak, elég közel kerültünk a másikhoz. Minden nap leveleztünk, msn-eztünk, volt, h. órákig. Tényleg nagyon megkedveltük egymást, nem gondoltam volna, h. így megbántom az őszinteségemmel. Írtam neki egy levelet, és félre értette, pedig tele írtam olyannal, h. nem akarom megbántani, nem azért írom ezt, stb, stb. Tudom, h. elég labilis érzelmileg most tőlem független dolgok miatt, és nem kellett volna megírnom azt a levelet, csak tisztázni akartam vmit.

Írtam már neki bocsánatkérő levelet, de azt írta, h. nagyon megbántottam, és most ne keressem. Nem szeretném, ha vége lenne a "kapcsolatunknak". Nem akarom zaklatni, de mit tegyek? Várjak, míg leülepszenek benne a dolgok, aztán keressem vmikor később?


2011. nov. 24. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sehogy, hagyd a francba majd kiengesztelődik és belátja...
2011. nov. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha időt kért, akkor adj időt neki. Úgyis keresni fog, ha megbocsátott
2011. nov. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem kért időt, konkrétan leírta, h. megbántottam, és ne keressem többé. Csak tudom, h. én is fontos voltam neki, rengeteg mindenről beszélgettünk azalatt a kb. 1 hónap alatt, mióta ismerjük egymást. És nagyon őszinték voltunk, azt hittem, h. ezt is meg tudjuk beszélni egymással, de úgy tűnik, h. mégsem.
2011. nov. 24. 10:18
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem voltam még ilyen helyzetben, ezért elég tanácstalan vagyok. Akinek van vmilyen ötlete, írja meg.
2011. nov. 24. 10:30
 5/11 anonim ***** válasza:

"nem akar most hallani rólam"


Hát az illető ennyit is ér.Ő baja.Szerintem nem fogsz neki hiányozni.

Ez csak pár mondat,szó volt köztetek leírt formában,de semmi köze a valósághoz!

2011. nov. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Bocsi utolsó, de nem igazán értem, h. mit írtál.
2011. nov. 24. 11:03
 7/11 A kérdező kommentje:

"Ez csak pár mondat,szó volt köztetek leírt formában,de semmi köze a valósághoz!"

Ezt a mondatodat nem értem. Mi az, h. ez csak pár mondat?

2011. nov. 24. 11:47
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor elmondom: ha fontos vagy neki, akkor egy idő után megbocsát és keres. Ha a büszkesége fontosabb, akkor nem.


Szóval te megtetted amit megtehettél, a többi az ő dolga.

2011. nov. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tényleg,ha bocsánatot kértél,és nem bocsát meg egy idő után,nem voltál elég fontos neki .. :\

Hagyd,hogy egy kicsit gondolkozzon,ha már úgyis sokszor kértél bocsánatot.

(Amúgy,ilyen,hogy többet nem akarok veled beszélni stb mondatok,szerintem nagyon nagyon kevés ember van úgy,aki tényleg berváltja ezt)

2011. nov. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
12:24-nek: Hát igen, remélem, h. ő nem váltja be azt, h. nem beszél velem többet. Akkor hagyom most egy kicsit gondolkozni, aztán hátha megváltozik a helyzet.
2011. nov. 24. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!