Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek ki a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek ki a legjobb pasi a vv5-ből?

Figyelt kérdés
Nemcsak külsőre gondolok, hanem viselkedés stb. Ja és ki ott a leggusztustalanabb akivel soha nem feküdnétek le?
2011. nov. 28. 09:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem Csaba teste nagyon bejön, őt tutira nem hajítanám ki az ágyamból :)
2011. nov. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Istenem,miért nem olvastok inkább könyvet???!
2011. nov. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csaba
2011. nov. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attila, Cristofel. 21L
2011. nov. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
09:59 Szoktam olvasni könyveket. Te pedig miért foglalkozol a kérdéssel ha zavar? Csak azért, hogy kötekedj?
2011. nov. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
full hülye aki nézi ezt a szart...
2011. nov. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ma 11:46

Nyuszika,

jogom van választ írni,akkor is ha ez neked nem tetszik!szokj hozzá,ez egy ilyen oldal!

egyébként meg mit vártál?magadat minősíted ha ilyen finoman szólva is tré műsort nézel!pfff

24n

2011. nov. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
12:12 Azt nézek amihez kedvem van, attól hogy megnézem a VV-t, egyáltalán nem érzem magam kevesebbnek. Egyébként nem azzal van bajom, hogy választ írsz, hanem hogy minden VV-s kérdésnél jönnek páran akik fikázzák azokat akik nézik, utálkoznak, kicsit unalmas már. Nyuszika :D
2011. nov. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szokj hozzá,ez egy ilyen oldal,mint ahogy már előzőleg írtam!

de tudod mit,igazad van.felesleges degradáló megjegyzéseket írnom az ehhez hasonló kérdésekhez!az,h ilyen műsorokra pazarlod a szabadidődet,többet elárul rólad,mint gondolnád!

de én is egy idióta vagyok,h leállok vitázni veled,miközben teljesen reménytelen,h felfogd,h miért gáz ilyen *zarokat nézni!

részemről befejeztem.

2011. nov. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerinted miért gáz ilyet nézni? Komolyan érdekelne a véleményed :) Mondjuk ha lenne értelmesebb adás, akkor azt nézném, de csak 3 adónk van, így nem nagy a választék :D
2011. nov. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!