Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről beszélgessek a lánnyal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek a lánnyal? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy lány aki régóta tetszik, de sose tudok vele hosszan beszélgetni mert nem tudok semmi témát... valaki segítene? Légyszi csak normális válaszolók írjanak.. kösz
2011. nov. 30. 19:22
 1/6 problem?:D ***** válasza:
Tudod,én azzal is tudtam a komunikáció készségem fejleszteni,hogy könyveket olvasok..o_O sokat tud segiteni:D nekem bevált,nemtudom miért,de hasznosnak tartom a könyvolvasást ilyen téren is
2011. nov. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bujtogató ***** válasza:
Ami közös. Az mindig jó. De az a legjobb ha nem gondolkozol ezen, hanem ösztönösen arról beszélsz vele, ami szóba jön.
2011. nov. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen muzsikát szeret :D filmekről állatokról mit szeret mit nem meg te mit szeretsz és mit nem meg ilyesmikről
2011. nov. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akármiről beszélhetsz egy lánnyal, ha érdekled őt szívesen beszélget veled. Viszont ha nem érdekled, akkor...
2011. nov. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát engem is mindig az foglalkoztat, mi a fenéről beszéljek egy lánnyal? A témák gyorsan kiürülnek, aztán meg azért vannak dolgok amikről inkább csak haverjaimmal dumálnék :S xD
2011. nov. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az lényegtelen mit mondasz neki,ha bejössz neki nem lesz ott gond.Ha meg nem akkor mondhatsz bármit.Az a lényeg ne görcsölj előtte.Szerintem igyál meg 3 fél valamit előtte és nem lesz ott gond:)Amugy kezd általános dolgokkal,utána meg kialakul ha akar ő is feszült lesz.Az a lényeg jegyezd meg hogy nagyon csinos de utánna ne bókolj neki.Ugyis készülni fog mert izgul a randi miatt.Ha tulzásba viszed a bókokat elijeszted.
2011. dec. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!