Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti hogyan viselkedtetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan viselkedtetek az első kiszemelt lánnyal?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy komolyabb barátnőre gondolok mint a kis 13 éves fellángolás:) Hogy viselkedtetek, félénkek voltatok? Hány évesek voltatok, a csajszi... :) Mindent szeretnék tudni!:)
2011. dec. 10. 16:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

16 voltam és a lány is.


Nem is igazán néztem ki magamnak, csak szimplán megismerkedtünk. Nem mondanám, hogy félénk voltam ugyan úgy viselkedtem ahogy általában minden lány ismerősömmel. Mikor megismertük egymást nem hittük volna, hogy bármi is lehet köztünk. Pár nap múlva összejöttünk és több mint 1,5 évig együtt voltunk.


Ha ezt a kérdést azért tetted fel mert kiszemeltél egy lányt és nem tudod, hogyan közelíts felé akkor csak annyit tanácsolok, hogy: Legyél magabiztos, kedves és odafigyelő.

Nem minden csaj szereti ha nagyon nyomulnak rá ezért elsőnek inkább csak próbálj vele többet beszélgetni és éreztesd vele, hogy érdekel.


Ha a lány érzi, hogy odafigyelsz rá, kedves vagy hozzá és ráadásul magabiztos is vagy akkor előbb-utóbb kialakulhat valami köztetek. (persze ha a lány is így gondolja)



18/F

2011. dec. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!