Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatal korban kiélni magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal korban kiélni magam vagy monogámia?

Figyelt kérdés
Sziasztok , szeretném kérdezni a véleményeket azzal kapcsolatban főleg idősebb férfiaktól , hogy fiatal korban érdemes-e elkötelezni magunkat 1 lányhoz? Szüleim azt mondják hogy éljem ki magam fiatalon , mert idősebb koromban bánni fogom hogy kevés lánnyal voltam együtt. Most 6 hónapja kapcsolatban vagyok és jól érzem magam. De félek attól hogy ha leragadok ennél a lánynál nagyon sok időre akkor 20-30 év múlva bánni fogom hogy nem ismerkedtem több lánnyal. ( Kapuzárási pánik v micsodáról olvastam már ) , beszéltem pár emberrel azt mondták , hogy ez személyiségfüggő. csak nekem fogalmam sincs hogy biztos 100 % hogy megbánom ha leragadok 1 lánynál vagy nem bánom meg. Ti ezt hogy élitek / éltétek meg ?
2011. dec. 29. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha szereted akkor mért keresnél másik lányt? Balfék..
2011. dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahogy TE érzed!
2011. dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy nem bánod meg, ha 1 lánynál maradsz... persze ha házasságig sőt tovább akarjátok, gondoljátok a dolgot ;) Minek elrontani a szépet? Az ösztönök, a kielégülés miatt?! Szerintem hülyeség lenne! 16/F
2011. dec. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A kapuzárási pániktól nem fog megvédeni, hogy sok nővel voltál előtte. Inkább csak még nehezebb lesz egyvalaki mellett elkötelezned magad.
2011. dec. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elég szomorú,hogy a szüleid erre biztatnak. Nem mondom inkább, hogy mit kérdeznék vissza.


Alapvetően nem normális dolog, ha valaki kiélés címén olyan kapcsolatot létesít, amit csak az alsó része kíván, ez nem boldogság, ez egy ösztönszerű szükséglet.

Nem mondom azt, hogy ezzel a lánnyal kell leélned az életed, de ha szeretitek egymást, akkor miért kellene máshoz menned? Az ilyen élmény, amikor ti ketten adjátok egymásnak magatokat érzelmekkel, az felülmúlhatatlan.


A kiélés pedig azt jelenti, hogy szórakozol, lazulsz, a szabadidődet azzal töltöd, amivel csak akarod, mert nincsenek otthoni kötelességeid, például gyermeknevelés, pluszmunka a hitel vagy család miatt.


Gondold át jól.

2011. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

És ne értsetek félre, nekem nem a szexkapcsolatokkal van bajom és nem is azokkal, akiknek sok partnerük volt, hanem azokkal, akik csak azért csinálják, hogy elmondhassák kiélték magukat, holott ezzel önmagukat csapják be.

Akinek a sok szexre van igénye, azt az teszi boldoggá, neki nyilván nem kell a kiélés mögé takaróznia. De ez, hogy társadalmi meglátás miatt legyen sok partnerünk, ez nevetséges.

2011. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 K.Missy ***** válasza:
Nem tudom hány éves lehetsz (én is elég fiatal vagyok, szóval nem tapasztalatból beszélek) és ugyan lány vagyok, de azért elég fiatalnak gondollak...szóval,ha ilyeneken gondolkodsz, nem lehet, hogy elkezdted kicsit unni ezt a kapcsolatot, és azért gondolkodsz ilyenen?? Vagy pedig túlságosan "megszeretted" őt és komolyan gondolod :)) Velem az utóbbi már megesett :)
2011. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egy 5 éves kapcsolattal kezdtem, de én azt mondom, hogy inkább éld ki magad!
2011. dec. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! Én, leszbikusként is úgy vélem, hogy inkább éld ki magad, mert mi van, ha ez a "kiélés" 30-40 éves korodban, házasan, gyerekekkel, családdal tör rád? Félre dobnál egy egész családot? Nem! Fiatalon kell élvezni az életet!
2016. júl. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!