Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy táncoljak fiúval házibuli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy táncoljak fiúval házibuliban? 16 éves vagyok.

Figyelt kérdés
Segítség!! :S Szilveszterkor házibuliba megyek és ott lesz 2 srác is akiknek tetszem, és nekem is ők. A jobban mint B szóval ha B felkérne nemet mondanék, de A-nak nem mernék mert félek hogy elutasításnak venné és többet nem is próbálkozna a közelembe kerülni! :(
2011. dec. 30. 15:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és nem lassúzás lesz hanem ilyen pörgős számok.
2011. dec. 30. 15:15
 2/11 taboo19 válasza:
Szerintem csak add önmagad, és táncolj azzal a sráccal, aki jobban tetszik neked )te vagy abban a helyzetben, hogy döntsél). Ha még soha nem voltál buliban és nem tudod, hogy kell táncolni, az már egy kicsit zűrösebb, én azt tanácsolom, hogy nézd meg előtte mások nagyjából, hogyan csinálják, és te is tedd azt, persze lazán, és feltűnés nélkül.
2011. dec. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
kérdezd meg tőle még ma hogy holnap táncoltok-e együtt
2011. dec. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

- Mr. A-hoz jöttünk.

- Ki a franc maga?

- Mr. B. Mr C. nem jött el, mert találkozója van Mr. D-vel..


XDDDDDDDD

2011. dec. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

de voltam már buliban, és a barátnőimmel nagyon bele szoktunk adni mindent :) de az teljesen más. mégse táncolhatok ugyanúgy, mert én olyankor nagyon elengedem magam, de a fiúnál meg tökre izgulni fogok:O

ez mi ez a párbeszéd?XD

2011. dec. 30. 15:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Az ,,Osztály, vigyázz!" c. alapműből van :D
2011. dec. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 taboo19 válasza:

Nem kell izgulnod. Tudom nehéz ezt megtenni, de próbálj meg minél jobban önmagadat adni, tánc közben is. Nekem például tetszene, ha egy csaj mondjuk máshogy táncolna mint a többi, és magát adná, mert akkor érezném, hogy Ő más :)


F/19

2011. dec. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
salsát, rumbát. csacsacsát, csárdást
2011. dec. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
vegyél gyorsan egy xbox kinectet
2011. dec. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
jó kur vásan
2011. dec. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!