Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18 éves vagyok és néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok és néhány évvel idősebb lánnyal randizok nemis olyan soká, egy huszonakárhány éves csajnak a kopasz haj v a zselés haj a vagányabb?

Figyelt kérdés
nektek bejönne farmerhez rózsaszín polo izmos testhez ?mer erre gondoltam h ebbekéne mennem:D
2009. máj. 21. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet így le általánosítani, ez csaj függő teljesen. Ha valami trendi csaj, akkor biztos örülni fog a rószaszínű ingednek, ha annyira nem érdekli a divatolás akkor mind1. Haj is változó hogy ki mit szeret, de menj szerintem úgy ahogy jól érzed magad, meg tetszel magadnak, és legyél jó fej, a csajoknál inkább ez jön be, aztán ha elsőnek nem is tetszel de jófej vagy akkor már sima ügy.
2009. máj. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én személy szerint rühellem a rózsasznít a fiúkon... Kopasz vagy zselés? Amelyiket TE szereted öregem, nehogy már megcsináltatod valamelyik frizuárt és te nem fogod jól érezni magad benne véletlenül...
2009. máj. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát én kihagynám a rózsaszín inget/izompólót/pólót, meg a zselézett/kopasz fejet is.

Én nem szeretem ha valaki így néz ki, főleg nem pasiban.

De öltözz fel úgy, és készülj el úgy, hogy neked jó legyen!

Először magad szeresd meg, és aztán kezdd el azt az énedet szerettetni másokkal is

2009. máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez így hülye kérdés. Szerinted minden huszonakárhány éves csajnak egyforma az ízlése?

25 vagyok, kopasz fejet utálom, zseléset is, hosszú hajat szeretem, az igényeset abból is.

Farmer + rózsaszín polo = hányinger divatmajom stílus.

Azt hiszem jobb ha te döntöd el hogy fogsz kinézni...

2009. máj. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rózsaszín polonak én sem örülnék, kevés pasin áll jól a rózsaszín... Meg amúgy is, egy férfi ne viseljen rózsaszín holmit!


A hajról pedig annyit, hogy gondolj bele, hogy bezselézed, a lány bele szeretne túrni a hajadba, és odaragad a keze a zseléhez... Cink, nem?


Lánya válogatja, hogy mi a vagányabb, de menj úgy, ahogy te jól érzed magad, mert ha jól érzed magad, és van önzbizalmad, akkor nem fogja érdekelni, hogy zselés-kopasz-rózsaszín vagy-e.

2009. máj. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!