Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hátrány ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hátrány ha egy fiú nagyon helyes? Tehát hajlamosak vagytok azt gondolni, hogy inkább meg se próbáltok felőle érdeklődni, mert azt gondoljátok, hogy külsőre nem a ti szintetek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 01:47
 1/10 anonim ***** válasza:
nem (és te se vagy nagyon helyes)
2012. jan. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem magam miatt kérdezem... Van egy barátom aki férfi szemmel nézve is nagyon jól néz ki, jól öltözködik és mégse jön össze neki semmi komoly.
2012. jan. 2. 01:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, h csak férfi szemmel helyes. :DDDD
2012. jan. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
SEBHELYES
2012. jan. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs rosszabb a csúnya nyomulós lányoknál. Szépítsétek ki magatokat, továbbra se csináljatok semmit. Van találjatok olyat, aki nálatok is csúnyább. Ennyi.
2012. jan. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem hátrány, esetleg ha az illető kicsit b*zisan néz ki. (Bár ezesetben sem azért nem próbálkozunk, mert azt gondoljuk, hogy külsőre nem a mi szintünk).

Viszont igaza van szerintem az egyik előttem szóló válaszadónak: csak férfiszemmel nézve helyes ez a fiú.

2012. jan. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, hajlamos vagyok rá.
2012. jan. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kinek mi a helyes!? Lehet, hogy valaki baromi jól néz ki, aztán meg kiderül, hogy a személyiségénél valami defekt van! Vagy csak egyszerűen a kiszemelt lánynak nem felel meg valamelyik személyiségjegye.
2012. jan. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 lizzi77 ***** válasza:
Én azért nem mertem lépni,(pedig volt szemezés rendesen), mert azt gondoltam a srácról, hogy mégis, mi a jó fenét akarhat ő tőlem, amikor bárkit(na jó, sok lányt),megkaphatna?
2012. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nem
2012. aug. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!