Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudjom bebizonyíttattat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dózi kérdése:

Hogyan tudjom bebizonyíttattatni vele hogy szeret?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel mindenketten szeretjük egymást, de egyikünk semmeri kimutatni. Milyen feladatot adjak neki hogy betudjam vele bizonyíttattatni hogy szeret?? Kérlek titeket hogy segítsetek!!
2012. jan. 7. 20:55
 1/4 Utcakultúra ***** válasza:
Hívd fel, hogy ott állsz a síneknél és öngyilkos leszel miatta.. Aztán kiderül hogy mit mond :D
2012. jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dedikk valami másra gondoltam nem ilyenre! :D
2012. jan. 7. 20:58
 3/4 anonim válasza:

Szerintem inkább felejtsd el.

Mi az, hogy be akarod bizonyíttatni vele, hogy szeret??? Ekkora baromságot is rég hallottam már.

Ha szeret, látni fogod, ha nem, akkor nem. Ennyi. De ha tőlem valaki ilyet kérne, gyönyörű ívben repülne az életemből.

2012. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te hogy bizonyítod be neki, hogy szereted? Na, pont úgy.
2012. jan. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!