Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen konkrét szövegekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen konkrét szövegekkel szoktatok megszólítani idegen csajokat?

Figyelt kérdés
valaki leírná, hogy milyen stílusban szokott közeledni? és nem csak általánosságban kérdezem!
2012. jan. 8. 19:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
általában oldalról közeledek felé felfújom az arcomat és elkezdem dobálni a leveleket magam körül.
2012. jan. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
boltban, bevásárlóközpontban , pultosnál, vagy hol..attól függ hol.
2012. jan. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkész választ...
2012. jan. 8. 20:00
 4/16 A kérdező kommentje:

"Milyen konkrét szövegekkel"


szellemi fogyatékosok ugorjanak a következő kérdésre

2012. jan. 8. 20:00
 5/16 anonim ***** válasza:

"valaki leírná, hogy milyen stílusban szokott közeledni?"


azt hittem ez is érdekel :)

2012. jan. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam lányokat megszólítani, mert kicsi az önbizalmam, félénk vagyok, és tartok a visszautasítástól.
2012. jan. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%

amugy bevásárlóközpontokra kattantam rá mostanában....


van egy húgom aki nem létezik, és neki szoktam női kenceficéket vagy hasonlókat nézegetni, vagy babacuccokat nézek keresgélek a nem létező keresztlányomnak...és "szia ne haragudj nem tudnál segíteni...." jajj nagyon köszönöm, amugy xy vagyok, erre ő is bemutatkozik..meghívhatlak egy kávéra vagy egy üditőre odakint??

2012. jan. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Időnként metrón szoktam odafordulni egy-két lányhoz ezzel:

"drukkolj létszi, mert ilyen-olyan zh-m lesz." Nem akarom őket felszedni, csak szeretek beszélgetni. 10ből 7szer be szokott jönni. Majd a leszálláskor elbúcsúzunk.

2012. jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
vagy szintén szupermarketekben, az ott dolgozó szexi csajokhoz...szia, ne haragudj, itt kandi kamera van vagy ez a kész átverés, mert ilyen csinos lányt még nem láttam ilyen helyen dolgozni...
2012. jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
7. és mennyire jön be ez a módszer?
2012. jan. 8. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!