Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kérhetnék "első csók története...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetnék "első csók történeteket"?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
egy parkban volt és szar volt
2012. jan. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Életem első csókja egy péntek 13-ai buliban történt a suliban. Az első komoly kapcsolatom legelején. Igazi lábemelős volt, és pont a biosz tanár ált mellettünk... :) életem legjobb csókja..
2012. jan. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy parkban azt mondta a srác, hogy nézzük már meg milyen magas vagyok, fogta a kezemet és felhúzott a padról és ahogy ott álltam vele szemben, megcsókolt. :)
2012. jan. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
52%
Csak én voltam olyan menő, hogy üvegezés közben történt olyan 11-12 éves koromban? :D
2012. jan. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
az enyém szörnyű volt... 15 voltam és már 2. vagy 3. hete jártunk az akkori barátommal - nemtudom... egy buszmegállóban történt, és a pasi olyan besz.ri volt, hogy csak akkor mert még megkérni is, mikor jött a busz... "kérhetek egy csókot?" - mondta... még úgy hajoltam hozzá... és annyira béna voltam az izgalomtól, hogy épp csak a legroszabb fajta szájrapuszi sikerült és utána még bocsánatot is kértem... szóval szörnyű volt, valószínű, mert nem volt szerelem...
2012. jan. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Hat enis 15 voltam... haverokkal es oszt tarsakkal voltunk(csomo csaj) az egyik csaj egyszercsak aztmondta na gyere ide ...aztan aztsem tudtam mivan es azon vettem eszre h csokolozunk...utana egybol jott amasodik csaj is, o is ugyanigy es a 3 ik is szoval az elso csokom tulajdon keppen 3 csajjal volt egymas utan zsinorban :D...nekem nagyon jo volt :P
2012. jan. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Múlthét szombaton találkoztunk először tervezetten, de már korábban is ismertük egymást. Lementünk a Duna-partra, közben beszélgettünk, halkan zenét hallgattunk. Én tériszonyos vagyok, így nagyon nehezen mertem lemenni a lépcsőkön, így végül is átölelt, úgy sétáltunk, meg a kezemet is megfogta :) Végül amikor leértünk a partra, megállított, átölelt, egymásra néztünk és megcsókolt. Közben ment egy romantikus szám, meg állt mögöttünk egy autó az úton vagy két percig, mert hiába voltunk egészen a szélén, nem tudott tovább menni. De kedves volt, mert nem dudált ránk. Azóta nevetünk rajta :D
2012. jan. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
A sráccal egész nyáron figyeltük egymást, többször összefutottunk, csak látásból ismertük egymást. Aztán láttam, hogy az egyik discoban pultos, szemezgettünk, majd a barátnőmmel kértünk egy üdítőt, aztán elkezdtünk beszélgetni, majd kimentünk a club hátához, ahol csak mi voltunk. Magához ölelt, majd a szemembe nézett és megcsókolt, aztán csak annyit mondott: mióta vártam erre. :D Kb. ennyi :)
2012. jan. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

nem egészen emlékszem rá, oviban volt, 3 vagy 4 napig "jártunk" ami abbol állt hogy mesefelolvasás alatt csókolóztunk :D

aztán volt egy csaj akivel egy parkban... az olyan volt hogy ugy eszembejutott az ovi, az villant be, hogy "jé, tényleg ilyen volt akkor is"

na aztán végre első barátnőmmel meg egy buszmegállóban, 3. randi közepe táján, mozizás meg sétálás után

2012. jan. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
páran átmentünk egyik haveromhoz beszélgetni,iszogatni stb... ( az az illető is ott volt aki nekem bejött, azóta össze is jöttünk) és a srác nagyon lerészegedett és konkrétan rámmászott és elkezdet csókolni, nekem ez volt az első csókom :)
2012. jan. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!