Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is szinte lehetetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szinte lehetetlen csinos barátnöt találni? Lányok, fiúk normális válaszát várom

Figyelt kérdés

neten nem lehet ismerkedni,mert egy lány 100 levelet kap fiúktól,meg mindenkivel randizik,válogat,ha élöben próbálkozom,szórakozóhelyen azt mondják a lányok,hogy szórakozóhelyen nem lehet ismerkedni,nem ismerkedni jöttek,van barátjuk,szoktam már utcán,bevásárlóközpontban is próbálkozni,eladócsajokkal is,ott is azt kapom: "van barátom"-csak ezt tudják mondani, most tényleg minden szép lánynak van barátja? minden lányra 100 fiú jut vagy mi?

pedig nem vagyok csúnya,kedves,intelligens vagyok,mégis mindig falakba ütközöm


2012. jan. 9. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Ja, lehetetlen, a csinos lányok mind egyedül és szüzen pusztulnak el végelgyengülésben.
2012. jan. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
a csinos lányokat már 2 évesen férjhez adják. erről lekéstél,de csinos fiúd még lehet.
2012. jan. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tetro ***** válasza:
18%
én valahogy mindig csinos lányokkal járok... :D
2012. jan. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

itt az " Ideális Megoldás "

egy perctöl halgasátok !!!!


http://www.youtube.com/watch?v=6yqicxzEAx8


F/24

2012. jan. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez mind átlátszó és kamu duma, vszínűleg nem nézel olyan jók ki, mint hiszed :S
2012. jan. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hehee elso imádlak.-)) iyen jot már rég rohogtem:-)
2012. jan. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Erre muszáj válaszolnom, és nagyon megkérlek titeket, hogy ne ítéljetek el emiatt!!! 18 éves lány vagyok meglehetősen jó adottságokkal. Tényleg csinosnak és szépnek mondható vagyok...fotókat készítenek rólam, folyton szerepeltetnek, stb... Nem hiszek abban és nem is úgy neveltek, hogy a külsőm mindenre megoldás éppen ezért nagyon sok mindent letettem már az asztalra, ott segítek az embereknek ahol tudok. Szóval itt vagyok és TÖK EGYEDÜL VAGYOK!! :D komolyan kész vicc. Mást se hallok a környezetemtől, hogy hogy-hogy nincs valakim? És megmondom őszintén nem tudom! Soha senkivel nem voltam visszautasító, se gonosz. Nem is tudtam lenni, hiszen oda se jöttek hozzám. Sose jönnek hozzám és mint ahogy az első kommentelő is mondta én is úgy érzem, hogy magányosan döglök majd meg a szépségemmel együtt, ami nem hogy előnyt adna, hanem hátrányt. :D Szóval bocsi a kisregényért de ez a történet is két oldalról létezik, pont úgy ahogy minden más az életben!!! :)
2012. ápr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 DOTA válasza:

10:06 Akkor menj te oda ahoz a fiúhoz aki neked tetszik,mert ha tényleg olyan fontos neked,hogy legyen valakid akkor eljött az ideje,hogy HASZNÁLD A SZÉPSÉGED(mivel úgy tűnik nem tudod) ha annyira szép vagy mint ahogy állítod és az agyaddal sincs baj ,akkor szinte bármilyen fiút megkaphatsz :)


Valószínűleg,az lesz a bajod,hogy rossz férfit választasz és jól "rábaszol".De ha okos vagy akkor ezt el tudod kerülni :)

2013. jan. 16. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!