Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről? Nem gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Nem gáz ha még soha nem randiztam és nem is jártam senkivel? 14/L, nemsokára 15

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 23:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hogy még soha nem randiztál senkivel. Most sipirc aludni.
2012. jan. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem baj. Van még időd bőven.
2012. jan. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem gáz. De az igen, hogy felteszel egy ilyen kérdést.
2012. jan. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
18vagyok és még nem randiztam nem volt nőm és nem érzem magam egyáltalán gáznak:Dhova fejlődik a világ?
2012. jan. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem,mert körülöttem minden lánynak van barátja,de nekem abszolút nem tetszik perpillanat senki.Nem az hogy nem vagyok elég érett vagy ilyesmi,csak nem találok hozzám hasonló embereket.
2012. jan. 12. 23:45
 6/19 anonim ***** válasza:

az információ korában sokan hazudnak arról, hogy volt pasijuk nőjük nem kell mindent elhinni a barátaidnak sem sajnos és nyugi nem gáz mindenki máskor érik meg, kezd el keresni és talál...

és ha 10 év múlva ugyan ezt a kérdést fogod feltenni akkor se lesz nagyon gáz csak furán fogunk nézni de hidd el el fogadható az is

2012. jan. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hidd el,az egész várost ismerem,de nem találtam egy srácot se aki olyan lenne mint én.Sajna ritkák vagyunk errefelé.....
2012. jan. 12. 23:47
 8/19 anonim ***** válasza:
hol laksz? egyáltalán város az, hogy mindenkit ismersz?
2012. jan. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

K u r v a gáz, holnap már az utcára se menj ki.


(Holy mother of God...)

2012. jan. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hogyne ismerné... Fészbúk...
2012. jan. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!