Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam egy lányt moziba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam egy lányt moziba, azt mondta, hogy "nem tudja"? (Részleteket le írtam )

Figyelt kérdés
17 éves vagyok én is és a lány is. Alexandrának hívják, de az most lényegtelen. Naggyából egy hónapja ismerem és már 5-ször találkoztunk. Mindig 1-3 órát. Jókat beszélgetünk, meg ismertük egymást és eldöntöttem, hogy elhívom moziba. A legutóbbi találkozásunkkor mikor elbúcsúztunk, akkor meg kérdeztem tőle, hogy nincs-e kedve eljönni moziba a hétvégén? Őtnagyon meglepte a kérdés és csak néztük egymást pár másodpercig habozott egy kicsit aztán azt mondta kicsit megszeppenve, hogy nem tudja. Aztán mennem kellett a buszomra. Mondtam, hogy ahogy szeretné és mondtam, hogy akkor mjad beszélünk. ez volt 2 napja és azóta nem hívtam fel. Nem tudom mit csináljak és és hogy mit érezhet irántam. A segítségeteket meg köszönném. Üdv: Karesz.
2012. jan. 14. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha akarsz tőle valamit, ne hagyd annyiban, keresd.

A film kiválasztását meg szerintem bízd rá ha elmentek, amúgy lehet nem a mozi lenne a legjobb hely.

2012. jan. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
amúgy sok fiú rosszul csinálja, ha a lány elutasítja, esetleg nem ad pozitív visszajelzést, a fiú megfutamodik, sz.rik bele, és annyiban hagyja még akkor is, ha kellene neki a lány.
2012. jan. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hívd fel és kérdezd meg,hogy szeretne-e találkozni!Ha azt válaszolja,hogy "nem tudom",akkor nem akar és felejtsd el!
2012. jan. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia Karesz!

Szerintem írj egy sms-t annak a lánynak, vagy hívd fel, hogy akkor áll e a hétvégi mozizás. Ha sokat vacillál, vagy érzed a hangján, hogy nem igazán akar belemenni, akkor pedig mondd meg neki, hogy nem kötelező, ha nem akar veled találkozni, akkor nem kell. Itt úgy is fog valamit válaszolni.

2012. jan. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom = nem akarlak megbántani de nem.


Csak úgy gondol rád, mint barátra, de tudja hogy te ennél többet akarsz és ezért adott kihátráló választ. Ha szeretett volna elmenni veled, igent mond. Ilyen egyszerű.

2012. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az a baj az ilyen 17 éves gyermeklelkű lánykákkal, hogy a nagyrészük teljesen döntésképtelen. Nem szabad olyan helyzetbe hozni őket, ahol dönteniük kell.

Kész helyzetek elé kell állítani őket. Pl. "nézd vettem két jegyet a ... filmre. Eljössz velem? Nem? Kár. Pedig már megvettem a jegyeket. Most mit csináljak velük? Na jó mind1." Másnap örömmel elújságolod neki, h képzeld az XY (csaj) is érdekli a film, így nem vész kárba a jegy. Onnantól fogva 2-szer is meg fogja gondolni, hogy bizonytalankodjon, meg húzza az agyad.

2012. jan. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

igen-nem

nemtudom-nem

nem-nem


csak, hogy tudd a lányoknál mi mit jelent...

2012. jan. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen = talán, nem tudom = nem, nem = lánytól függően bármi.
2012. jan. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Még nem volt neki barátja, mert nagyon félénk és gondoltam arra is ,hogy talán csak fél ettől az egésztől. Nem rég töltötte a 17-et, szerintem ilyenkor a lányok már bőven benne vannak a pasizós életben. Sajnos ma már a 12 évesek is...
2012. jan. 14. 18:30
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez a szimpla 'nemtudom' tényleg a bizonytalanságra utal, és nagyon jól megmondta az előttem válaszoló, hogy ne hagyd hogy döntsön :D

Vagy az is lehet, hogy tényleg nemtudja. Például lehet, hogy nem fog ráérni jövőhéten, vagy akkor amikor a mozit tervezed valami más családi program miatt. Nem kell mindjárt arra gondolni, hogy nem érdekled :D

2012. jan. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!