Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hogyan tudnám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan tudnám a lehető legtermészetesebben elhívni a kiszemelt leányt úgy, hogy ne érezzem feszélyezve magam?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nagyjából négy hónapja járok fitnessterembe, valamint ugyanebben a teremben spinningre és TRX-re is. A recepción van egy gyönyörű lány, aki nagyon megtetszett, gyakorlatilag majd minden nap látom azóta :) Eddig a "hivatalos formaságokon" és pár szón kívül nem nagyon beszéltünk, egyszer megkérdezte milyen volt az edzés, nagyjából ennyi volt a "személyes" kontaktus :D Most meghívást kaptam egy igen nívós gálára a Filmszemle keretein belül, mivel azonban párom nincs, arra gondoltam, talán ez megfelelő alkalom volna hogy elhívjam.

A kérdésem és a problémakör tulajdonképpen a következők:

Ti mint lányok nem furcsállanátok, hogy négy hónap után próbálok nyitni? Ez az egyik baljós gondolatom. A másik kérdéses dolog, hogy egyáltalán hogyan tudnám kivitelezni magát a meghívást... A recepción egyszerre minimum hárman vannak, már most, hogy így belegondoltam a szituációba érzem hogy vörösödik a fülem :D

Nyilván az örök dilemma, a "túl szép hogy ne legyen barátja" is közrejátszik a "félénkségemben".

Alapvetően nem lenne gondom a meghívás szituációjával, hiszen 27 évesen hívtam már meg pár lányt, ez az X ember előtti szituáció viszont megrémít, sőt hát valljuk be, ha meglátom, a szavak sem jönnek olyan könnyen :)

Mit tudnátok javasolni? Lehet erre egyáltalán bármit is mondani?

Ha idáig eljutottál, abszolút kiérdemelted hogy megköszönjem, az esetleges válaszokat, tanácsokat pedig triplán köszönöm :)


2012. jan. 18. 15:23
 1/4 pqpqpq ***** válasza:
en ugyanezt elmondanam neki is amit ide le irtal... szorol szora :) szerintem igent mondana es a masik ketto nagyon meg lenne lepodve :) ha meg nem.et mondanna erre is akkor legalabb egy jo poen volt
2012. jan. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mutasd meg neki a kérdést:P
2012. jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem valahogy kezdj el vele dumálni a filmekről. (Pl. amikor kifelé mész, kérdezi: Na, milyen volt az edzés? Erre te: Klassz... de most ledőlök otthon, és megnézek egy filmet... Tényleg, neked mi a kedvenc filmed? - Vagy valami ilyesmi)

Ezután már könnyebb lesz felhozni a témát.

Hajrá!

2012. jan. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy hogy hívd félre hogy mondani akarsz neki valamit és úgy mondd meg hogy el szeretnéd hívni
2012. szept. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!