Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk. Nektek mi az ami egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Nektek mi az ami egy lányban ellenállhatatlan. Akár csak ránézésre vagy szóval mi az ami "gatyaszaggató"? De inkább mi az a dolog am a legjobban megfog benne? Mi az amitől ellenállhatatlan? 15/L

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
apoltsag.... es nekem meg a szem es a nyak... rosszul vagyok azoktol akinek tokaja van....
2009. máj. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Ránézésre: arc kinézete, arányos testalkat.
2009. máj. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam hogy az ápoltság az alapvető( ápoltság alatt a tisztaságot értem, nem a sminket).
2009. máj. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

a szeme, feneke,melle, illata,nyaka

ez a sorrend úgy általában!

de a szem ami kifejez mindent !ja és az inteligencia !

gyönyörű lány ,és kilóg a kapanyél a szájából,mi meg futunk messze tőle!

és ...........

meg keljen hódítani !!ne adja be a derekát könnyen !

2009. máj. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
olyan dolog nincsen, hogy csak az megvan és semmi más és attól már ellenállhatatlan. például ha van egy lány és nagyon szép a szeme de közben meg ápolatlan meg minden egyéb akkor nem lesz ellenállhatatlan az olyan emberek szemében sem akiknek a szem a legfontosabb. így egészben legyél vonzó:)
2009. máj. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Úgy az ,,egész " lány, az összhang. :) ápoltság, öltözék, ne legyen ntúl kihívó, inkább nőies. mi az ami megfog? hm....ahogyan beszélek vele, ahogy válaszol, ahogy rámnéz....
2009. máj. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre nincs jó válasz, mert nem rögzíthető, hogy "mi számít szépnek". A szépség egy olyan valami, ami nagyon sokféleképpen kifejeződhet. (Általában csak azoknak van "ideáljuk", akiknek nincs sok tapasztalatuk még, vagy nem sok esztétikai érzékük / önismeretük van.)


Ezért van az, hogy efféle kérdésekre sokan azt válaszolják, hogy "az összbenyomás számít", meg a "kisugárzás". Ami ugye semmitmondó válasz, pedig igaz.


Magyarázatkísérlet: szerintem az egyik legfontosabb tényezője a jó "kisugárzásnak" vagy "összbenyomásnak" nem más, mint hogy a lány elégedett legyen önmagával, jól érezze magát a bőrében, elfogadja önmagát. Ez többnyire együtt jár azzal is, hogy törődik magával. A szépség egyébként csak félig múlik a természeti adottságokon. Félig a viselkedésen múlik, ill. azon, hogy sikerült-e valami egyedi stílust alkotni a természeti adottságok alapján.

2009. máj. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
Először is mindnekinekmás. És még egyénenként is lehet változó. Pl Nekem általában a vékony/közepes testalkatú lányok jönnek be. Ha ez stimmel akkor megnézem arca, haja, mellek, fenék így sorban . Addig oké hogy ha az arc haj nem tetszik akkor az az ügy halott, de ha a másik 2vel van esetleg gond az annyira nem zavaró. (de nem hátrány ha szép formás popsi/mellek vannak a tulajon:)) Ezek a külső elvárások, am minden fiúnál kb hasonlók, de van 1-2 kivétel. ( van aki véknyabbakat, van aki a ducibbakat... ízlések és pofonok) Ha meg nem a külsőt nézzük, akkor sztem, ha amolyan "sunyi" arckifejezése van esetleg sokat msolyog kedves stb ...
2009. máj. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16%
Segge, aztán a segge és a segge meg a melle és utána atöbbi
2010. jún. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!