Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kérdezzem meg tőle azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg tőle azt, h. mit érez irántam, ha nem akarok ennyire konkrét lenni? (huszonévesek vagyunk, én vagyok a lány)

Figyelt kérdés
Röviden: netes ismeretség, 3 nagyon rövid találkozó (nem egy városban lakunk, és épp itt volt dolga, úgyh. kb. 30-40percig tudtunk talizni), puszin kívül más nem történt, azóta neten (msn, e-mail) beszélünk
2012. jan. 24. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
miért nem akarsz konkrét lenni? miért kell állandóan kertelni meg sunyítani? persze, nem kell nyersnek és erőszakosnak lenned, de az egyenesség nem is egyenlő ezzel..
2012. jan. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok kertelni és sunyítani. Nekem tetszik, szimpatikus a srác, de nem tudom még magam sem, h. mit akarok tőle pontosan. Jól éreztem magam vele, és szívesen találkoznék még vele. Soha nem beszéltünk arról, h. ki mit akar a másiktól, de mivel társkeresőn én írtam neki először, ezért eléggé egyértelmű volt neki, h. én mit szeretnék. :) Talán csak a csalódástól félek, h. neki csak barátként kellenék. És most is azok vagyunk, nem akarom elrontani ezt a mostani helyzetet a kérdésemmel, meg őt sem akarom kellemetlen helyzetbe hozni.
2012. jan. 24. 11:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Magad sem tudod mit akarsz, de szeretnéd tudni, hogy ő mit szeretne, mert így lehet Te is tudnád? Ergo, ha rádnyomulna, akkor örülnél neki.... ---> csábítsd el
2012. jan. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudom, h. tetszem-e neki. Szerintem ő helyes, kedves, rendes, aranyos, stb, stb.
2012. jan. 24. 11:51
 5/8 A kérdező kommentje:
Csábítsam el? Oké. Na de neten keresztül? Mert egyelőre erre lenne csak lehetőségem.
2012. jan. 24. 14:21
 6/8 anonim ***** válasza:
TEccccek nekkked puszcsi muszcsi ????!!!!
2012. jan. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hááát szerintem a kezdő lépést te bőven megtetted azzal, hogy ráírtál társkeresőn, szerintem innentől kezdve a te szándékaid egyértelműek. és ha ő nem él ezzel, az csak egyet jelenthet...:/ sorry de tényleg. hacsak nem valami extra nagy nyúlbéla(az olyan meg kinek kell??), és akarna tőled valamit, nem kéne most ezen gondolkoznod mert folyamatosan keresne, próbálna veled találkozni.
2012. jan. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Mit érzel irántam?"
2012. jan. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!