Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Ti mit gondoltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti mit gondoltok, milyen egy "tökéletes" nő az akit teljes mértékben eltudnátok fogadni mint külső mint belső tulajdonságként? Illetve mit gondoltok a randizásról, nálatok mit tartalmaz az első néhány randi? 20/L

Figyelt kérdés
Kort írjatok légyszíves.
2012. jan. 24. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
ez túl bonyolult kérdés
2012. jan. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szép, ápolt, jol kinéző, vicces de mégis legyen komoly, ne legyen a tipikus rib*nc,


15/f :D

2012. jan. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Külső:

Legyen ápolt, hosszú haja. Az ápoltság számomra azt jelenti, hogy ne legyen csapzott, zsíros. Az, hogy töredezett a hajvége meg mit tudom én, szerintem minket férfiakat nem érdekel. Legyen nőies arca, finom vonásokkal, ami smink nélkül is szép. Lehetőleg ne, vagy csak visszafogottan sminkelje magát. Ne legyen elhízva.


Belső:

Legyen jóindulatú, megértő, egyenes, intelligens - ami nem azt jelenti, hogy legyen atomfizikus vagy ilyesmi, de legyen neki önálló véleménye és lehessen vele sokmindenről beszélgetni, filozofálgatni. Ne csak magára gondoljon, jó, ha tud különféle helyzeteket más szemszögből is vizsgálni. Ne legyen bulizós fajta, ne piáljon, ne dohányozzon, ne drogozzon, ne adja könnyen magát. Komoly érzelmeken alapuló kapcsolatba gondolkodjon, amiben jóban-rosszban kitartunk a másik mellett és nem adjuk fel mindenféle apróság miatt. Szeressen és fogadjon el olyan tökéletlennek, amilyen vagyok.

Számomra nem igazán létezik a szó klasszikus értelmében a "randizás". Ha találnék ilyen lányt, akkor beszélgetnénk, arra törekednék, hogy minél több időt töltsünk el együtt pl. séta egy parkban, filmnézés (akár otthon, akár moziban) vagy csak simán egy beszélgetés egy pizza mellett vagy valami kis vendéglőben, ilyesmik. Aztán ha úgy érzem, hogy alakul valami akkor lassan, fokozatosan, intimebb módon közelednék felé pl átkarolnám, megsimogatnám az arcát, és ha idővel látnám rajta, hogy szeretné, illetve szerelmes lennék belé, akkor végül megcsókolnám és megkérdezném, hogy lenne-e a barátnőm.


Amúgy még nem találtam egyetlen ilyen lányt sem, de nem gondolom, hogy magas lenne a léc. A belső tulajdonság alatt felsorolt dolgokat tudnám viszonozni, a külső meg... hát nincs hosszú hajam, meg ilyenek. :D

21/F

2012. jan. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Baromi jól megírtad,körülbelül ilyen részletes leírást vártam. És az amiket leírtál. Hát ez nagyszerű :)Szavakat nem találok =) És egyáltalán nem magas a léc. Ezek sztem pont olyan dolgok amiket nyugodtan el lehet várni egy nőtől.
2012. jan. 24. 16:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugye? És fordítva is, ezért ijesztő, hogy miért nem találkoztam eddig ilyen lánnyal. :|
2012. jan. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hidd el vannak ilyen lányok :)
2012. jan. 24. 17:11
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Külső: Konkrétan nem lehet leírni. Vékony legyen, nálam alacsonyabb(177cm alatt). Az arca legyen szép, a haj igazából mind1 milyen. A vöröseket nem szeretem, a többivel nincs baj.

Legyen ápolt.


Belső: Legyen kedves, türelmes, barátságos, hűséges.

Ne legyen beképzelt, ne legyen hisztis, ne legyen hirtelen haragú, ne legyen haragtartó, ne legyen hazudós.

Legyen intelligens.

Nem kell hogy egyetemre járjon , nem baj ha még érettségije sincs, de azért ne legyen sík hülye. Legyen valami életcélja, legyen kicsit önálló. Legyen mindenről véleménye, ne legyen naiv.

Bízzon meg bennem.

Bulizhat, az nem bűn de ne drogozzon, ne legyen könnyűvérű, ne cigizzen, ne igyon(ha néha egy keveset az nem baj.

Olyan lány legyen aki a komoly kapcsolatokat szereti.


A randizásról annyit hogy kezdetnek elég ha találkozgatok vele a szabadidőmben. Megkeresném vele a közös hangot. Aki igazán tetszik arról mindent tudni szeretek, minden érdekel ami vele kapcsolatos, a gyerekkora, a rokonai, barátai, élményei...

Elmennénk pl kajálni valahova, ilyenkor télen korizni. Később elmennék hozzá vagy ő jönne el hozzám délutánonként vagy hétvégenként.

Fontos hogy ne lakjon messze, ez azt jelenti hogy 30-35km-en belül.

2012. jan. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na de mi van akkor ha vki nem fejezte be a középiskolát mármint ott hagyta bizonyos okok miatt,viszont ettől függetlenül nem műveletlen,mármint nem sík hülye? Ettől még vannak az életben elképzelései,tervei a jövőre nézve?! Viszont annyira még nem önálló de a véleményét mindig kifejti bármiről is legyen szó?!
2012. jan. 24. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!