Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom eldönteni, hogy a lány azzal, hogy játssza nekem az elérhetetlent, még jobban vonzani akar, vagy csak le akar rázni?

Figyelt kérdés

Mik a jelei,ha lerázni akar,és mik ha még jobban vonzani

példákat légyszi! főleg lányok.

ti hogyan ráztok le valakit,és mit csináltok,ha vonzani akarjátok még jobban?


2012. febr. 4. 11:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, aki így játszik az emberrel, azt el kell küldeni a halál f*szára. Azért írom ezt, mert nekem is volt egy csaj, aki így szórakozott velem, állandóan félreérthető megjegyzéseket tett, nézett rám mint aki akar valamit, de bármikor léptem ő eltáncolt. 1 év szívás után jöttem rá, hogy más srácokkal is csak ezt csinálja. Az ilyennel nincs értelme foglalkozni.
2012. febr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan.

Aki így játszik, az később is játszani fog, más dologban is. Hagyni kell játszani magában - 40 éves korára majd talán megjön az esze.

2012. febr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de én élvezem ezt a játékot, nekem pont az ilyen lányok a gyengéim, szeretem ha meg kell küzdeni érte,csak azt nem ha végül az egész fölösleges volt, ezért akarom leszűrni,h honnan tudom egyáltalán,hogy érdeklem e?
2012. febr. 4. 11:59
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha neked ez így jó, akkor csináld de az első 2 válaszoló szerint, és igazuk is lehet, hiába futnál... van egy határ, ami felett már nem érdemes, pl. ha már egy éve próbálkozol akkor nem kéne már, de te tudod hogy érzed.
2012. febr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Még csak pár hete próbálkozom!

Ki beszél itt évekről!

Köszönöm a tanácsokat,de inkább a kérdésre válaszóljatok,hogy veszem észre,hogy mit akar?

2012. febr. 4. 12:07
 6/13 anonim ***** válasza:

Abból könnyen rájöhetsz, hogy rád szánja-e az idejét. Ha elhívod randizni és elmegy, akkor van esély, mert ha nyomulsz is mellé de nem tetszel neki arra tuti ráun.


Annak meg ne dőlj be ha azt mondja: "szeretem ha valaki kitartó" ez is csak az átb*szás része :D

2012. febr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mit szoktatok csinálni közösen?Elhívtad már valami programra?Ha igen,akkor csak baráti találka volt,vagy ő tudta, hogy randira hívod?

Annyira nem derült ki számomra....Ha szoktatok beszélgetni,és komolyabb témákról is,plusz nevettek,jól elvagytok,akkor szerintem 50-50 esély van.

2012. febr. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha húzd meg-ereszd meg játékot játszik, akkor valamilyen szinten biztosan érdekled. Egyszerűen azért, mert élvezi, és valószínűleg szeretné minél inkább elhúzni (kiélvezni) ezt a játékot.

Ha tetszik, menj bele a játékába, és játssz vele! Onnantól, hogy randira hívod, már nagyon konkrét a dolog, elveszti a varázsát.


Lehet, hogy egyesek szemében ez aljasság, de ez egy játék, amihez nagyon finom érzék kell, hogy mikor kell "húzni" és mikor "ereszteni" ahhoz, hogy élvezetes legyen. És ebben igenis benne van az, hogy másokkal is játszunk. Hogy 40 évesen nem fogja csinálni? Dehogynem! Párkapcsolatban nem, de ha 40 évesen elromlik a párkapcsolata, és újra keresgélős fázisba kerül a nő, akkor ugyanezt fogja játszani.


Szóval kedves kérdező, ha te vevő vagy rá, akkor csak játszadozzatok, mert bármi lehet belőle! ;)

2012. febr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Írd le mit csinál pontosan. Akkor egyszerűbb válaszolni.
2012. febr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
velem is játszadozik 1 nő.
2012. febr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!