Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy akármikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy akármikor felhívok egy csajt, soha nem veszi fel, mindig visszahiv 1-2 óra múlva vagy csak másnap?

Figyelt kérdés
Nem kezdem érteni ezt az egészet,már kezd az a benyomásom lenni, hogy fix telefonként használja a mobilt és naponta egyszer megnézi kik hivták...elég furcsa. Miért csinálja ezt?
2012. febr. 6. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem terhes vagy
2012. febr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Macs1209 ***** válasza:

Ez ilyen. Vagy csak nincs nála. Nekem itt van az asztalon

egyik telóm (előfizetés), azt viszem magammal, a másik

is itt van, de azt sosem viszem. Ha valaki az előfizun

hív (pár ember tudja csak), az elér, vagy ha benézném

a hívást, akkor visszahívom. Többség a másik számot tudja,

az meg vagy nálam van, vagy nem, vagy le van némítva,

vagy nem.

2012. febr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mivan??


amúgy tuti ott van a párja mellette, és amikor a párja elmegy akkor hív fel, ergo vagy aznap még lemegy a közértbe és akkro van 10 perce, vagy másnap hív fel.


még ha azt mondja h szeret téged te vagy neki a nagy ő imád veled lenni és szeretne mindig veled lenni, te meg ha beleszerettél akkor ugysem fogod ezt elhinni

2012. febr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem veszi fel mi van akkor? Legalább visszahív...valakit vissza se hívnak ennek örüljél...és nem lehet mindenki az a állandóan telefonon csüngős egyén hogy facebook meg ingyen beszélgetések és egész nap csak a telefon van a kezében...lehet dolga...egyszerüen csak nem hordja mindig stb... és amikor sikerült elérned mond meg neki kb mikor fogod hívni és akkor majd nála lesz a telefon,vagy közelében.
2012. febr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
biztos a kuncsaftjai vannak nála és se a keze se a szája nem szabad...
2012. febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs párja tuti, vagyis nem nézném ki belőle, 20 éves és az a komoly típus, aki kimerülésig tanul. De széééép. És bejön hogy komoly :P És úgy vettem észre hogy alulértékeli magát. Ezért gondoltam hogy esetleg másmiatt nem vesz fel...nincs jó lelkiállapotba stb..
2012. febr. 6. 19:49
 7/7 anonim ***** válasza:
óóó igen...tanul rendes lány nem néznéd ki belöle...azaz igazság hogy nagyon sok nőből nem nézné ki az ember...
2012. febr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!