Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden igyekezet ellenére visszájára sül el a dolog?

Figyelt kérdés

Világéletemben utáltam a sablon szöveget,és azokat is,akik ezek árán akarnak könnyű prédára szert tenni. (értsd: szia nagyon csinos és szexy vagy,megismernélek,talizunk?...stb.stb) Mindig is azon voltam,hogy ha megtetszett egy lány,akkor egyedi bókolás útján nyerjem el a rokonszenvét,hogy konkrétan rá illő dolgokat mondjak neki,és ne az legyen hogy egy-egy szöveg visszaköszön minden 10. embernél.

Mindezek ellenére (és közben megjegyzem,hogy én szerintem se nyálas se nyomulós nem voltam /vagy legalábbis nekem nem tűnt fel/),a napokban -több levél váltás után- egy olyan reagálást kaptam az egyik lánytól,ami nagy képzavart okozott:D Miszerint is én teszem neki a szépet mint a többi,csak le akarom fektetni stb stb. Nagyon mérges voltam,pár pillanatra,aztán ez átment csalódottságba....Nem tudok dűlőre jutni a nőkön.Ha vki nekik támad és meg akarja fektetni őket,az a bajuk.Ha vki kedveskedni próbál akkor meg az nem jó nekik. (oké lehet közrejátszik az,hogy a hátsó szándékkal közeledők is tudnak mézes mázosan beszélni...na de ha esélyt se kap az ember,hogy bizonyítson?!) Vélemény?


2012. febr. 6. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Hallottál már a belga nevű zenekarról?

Van egy olyan számuk hogy: Az a baj

hallgasd meg :D

2012. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
beszélj vele, hogy semmilyen hátsó szándékod nincs, és szeretnél vele közelebbről megismerkedni. Ha nem hiszi el, küldd el neki ennek a kérdésnek a linkjét.
2012. febr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak nem tetszel nekik, és keresnek vmi kifogást. Ha tetszenél nekik, akkor bármilyen szöveggel sikered lenne, és azt se vennék észre, ha esetleg tényleg csak megfektetni akarnád őket.
2012. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. És tényleg:DDD de a szerelmes vagyok még mindig überel mindent:D

2. köszi,már folyamatban van a dolog:)

3. Igazad lehet,csak egyrészt -bár nem vagyok egy adonisz 3ajtós szekrény,az tény- szerintem nem vagyok egy világ utolsó férfija rémség,ill. ami jobban zavar,hogy sokan mai napig hangoztatják...sőt ma már szinte mind azt mondja,hogy a belső a fontos... :)Szóval akkor most hazugságon alapszik az egész,vagy tényleg a vesémbe látnak,és ismeretség nélkül megmondják milyen vagyok belül?:O

2012. febr. 6. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy lánynak se számít a belső. Akik ezt mondják, azok v nem ismerik magukat, v hazudnak. Amúgy ha átlagosan nézel ki (ezt vettem ki a szavaidból), akkor a csúnya lányokra érdemes hajtanod, másnál nincs esélyed.
2012. febr. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!