Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresőn miért nem ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn miért nem ír vissza senki?

Figyelt kérdés

Pedig normális leveleket írok, nem sablon. Szóval valószínű a képemmel van a gond.

De miután végső kétségbeesésemben a társkeresőkhöz fordultam, és ott se hajlandóak válaszolni, mit tehetek még?


22/F



2012. febr. 12. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:

keress rá neten hogy kell egy társkeresőn sikeresnek lenni. Am meg fejleszd inkább az önbizalmad pszichológiával mert csak úgy lesz bnőd!

f18

2012. febr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

háát...ha már próbáltad élőben is soxor, és neten is soxor....akkor vagy a szövegeddel van a baj vagy a kinézeteddel!


Én pl. élőben ismerkedem ismerkedtem ott az esetek felében összejött mindig. Ergo minden 2. lánynál. Jobban lehetett látni a dolgokat.


Aztán próbálkoztam egy szakításom után neten is, mindenkinek más szöveget írtam, normális képeket raktam, fel és nem vok egy adonisz sőt jóképűnek sem tartom magam de azért nem vagy ronda, és sportolok is szóval próbálom a testemet is tartani......de neten 13 nőből 1 azaz 1 írt vissza!!


Aztán feladtam a netet és visszatértem úgymond az élő ismerkedésre. Ahol könnyebb, mert látni h ki hogy néz rád...

27/f

2012. febr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 lila nyuszi ***** válasza:

Sok levelet úgy fogalmaznak meg, hogy nem is lehet rájuk válaszolni. Pl ha én is tetszem akkor írj. Meg sokan írnak 30+ is, nem tudom mit akarnak mégis egy 20 évestől... Sajnos sokan elhízottak társkeresőn vagy tőlem messze vannak.


20/N

2012. febr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Netes társkeresőn ezer az egyhez, hogy sikerrel jársz. Futószalagon írhatod a leveleket -legyen az sablon, vagy egyedi- elképesztően ritka a válaszok száma.

Néhány tanács, hátha segít:

-"Megnéztem adatlapod, szimpatikus vagy..." kezdetű leveleket kap minden csaj az esetek 99%-ában. Szerinted hányat fog elolvasni? Az első tízet. A többit törli is.

-Ebből következően próbálj egyedi üzenetet megfogalmazni, ami kedves, érdeklődő, de nem túlságosan hosszú. Lehetőség szerint kerüld az említett kezdetet, nyilván azért írsz neki, mert szimpatikus. Ha nem lenne az, írnál neki?

-Kerüld az általánosításokat, kirándulni, filmet nézni.. Hogy? Mit? Sokkal könnyebben válaszol ő is, és könnyebben elindulhat a párbeszéd. Az adatlapon is kerüld az általánosítást lehetőség szerint.

-Akár komolyak a szándékaid akár nem, szerintem nem javít az esélyeiden, ha elkötelezettségről beszélsz, és ezt sugárzod egy idegen felé. Sőt! Gondolj bele, ha valaki a villamoson lerohanna, hogy vedd feleségül...

-Ha a szimpátia kölcsönös, úgy is találkoztok személyesen valahol. Ott több minden fog eldőlni, mint egy(két) hét chatelés-levelezés alatt. Minden azon múlik, hiába leveleztetek előtte.

-Milyen kapcsolat, kit keres, milyen külső-belső stb. Ezek jó ötletek, de vigyázz ne kérdezd meg hogy milyen leveleket kapott már. Plusz ötlet: ha nyernél a lottón mit vennél meg? Elég fogas kérdés, és míg saját vágyait rangsorolja, te sok mindent megtudsz róla.

-Nagyon figyelj a helyesírásra, hova teszel vesszőt az összetett mondatban, hol van a helye. Precízen, ez jelenti a kisugárzásod nagy részét.

-Mindezek után; kb. 100 levélből 2-5 darabra érkezik majd válasz. Ne add fel, használd ki hogy akár ezer "jelöltet" is elérhetsz.


Ha bármi kérdésed van még, akár itt, akár pm-ben tedd fel, és próbálok segíteni, válaszolni.

2012. febr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem tetszel azoknak, akiknek írsz. Én azoknak nem válaszolok, aki nem fog meg valamivel. És sajna, így nagyon nehezen lehet megfogni valakit, interneten keresztül. Legyél humoros, és tényleg értelmes kérdéseket tegyél fel. A helyesírás is nagyon fontos.
2012. febr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A saját korosztályomnak írok, a helyesírásom jó, nem vagyok kövér, se elhízott, magas is vagyok (187 cm, 80 kg).


Mindig próbálok valami egyedi dolgot megfogalmazni, de pl akinek tök üres az adatlapja (többség ilyen), annak mégis mit mondjak?

2012. febr. 12. 20:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Kár, hogy "csak" 22 éves vagy :) nekem szimpi volnál + 10 évvel :)
2012. febr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

" Meg sokan írnak 30+ is, nem tudom mit akarnak mégis egy 20 évestől... "


Ó, te kis buta.Amúgy is a korkülönbség nem számit.


Társkereső és online ismerkedés a legnagyobb sz*ar ami valaha is létezett.Sok idegbeteg, frusztrált, gátlásos ember van egy helyen, szokj le róla.


Inkabb azt kéne kitaláld élőben, hol ismerkedj.Társkeresőkön sok olyan nő van, aki magyartanárnőnek képzeli magát, aszerint válaszól valakinek, hogyan fogalmazta meg a levelét, milyen szavakat használt.


Egyszer úgy fogalmaztam meg a zárószövegemet, hogy "ha nincs semmi akadálya, akkor találkozhatunk"...hát csodákat müvelt, 3 csaj simán válaszolt.Persze utánna kiderült, hogy egy szüklátókörü erőszakos nő az egyik a másikkal meg nem lehet kommunikálni, nagyon furcsa stilusa van, mindenre rákérdezz,nem akar fényképet küldeni magáról, cseppet se laza dehát nincs mit csodálkozni, hiszen online társkereső

2012. febr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!