Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes társkeresőn ismertem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresőn ismertem meg egy lányt. Megbeszéltünk egy randit, de félek. Rosszak a fogaim és nem éppen olyan vagyok, amilyen képet kiraktam magamról. Lehet ez probléma? Hogy tehetnék rá jó benyomást, hogy ezek ellenére összejöjjön velem?

Figyelt kérdés

Meg más dolgokban sem voltam teljesen őszinte hozzá, de már annyira akarok egy barátnőt, és sose jött össze. Azt is írtam neki, hogy már több barátnőm is volt, de valójában szűz vagyok. Meg hogy egyetemre járok, pedig nem. Ezekre rájöhet?


22/F


2012. febr. 14. 15:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%
barátom te hülye vagy mint a segg, nem csodálom hogy nem volt még nőd, ennyit hazudni gecc
2012. febr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
45%
Ez ugye csak kamu kérdés?
2012. febr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Ha te egész életedben nem találnál nőt magadnak, ahogy én sem találtam, akkor te is megpróbálnál mindent. Nem kellene ítélkezni. Inkább normális válaszokat várok.
2012. febr. 14. 15:18
 4/25 anonim ***** válasza:
77%
Értem én, de ezt te sem gondolhattad komolyan...
2012. febr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%
Ha téged sem zavarna, ha Jucika helyett Józsika menne, akinek rohad az arca, és kamuzik össze-vissza, akkor ne aggódj, biztos nem fog elmenekülni!
2012. febr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
22%
Én a helyedben el sem mennék arra a randira, mert nagyon kínos szituk lesznek! Kell az neked? Őszinteség!!!
2012. febr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

De már évek óta vagyok társkeresőn és ő az első, akivel összejött a randi.

Ebből hogy lehet jól kijönni?

2012. febr. 14. 15:30
 8/25 anonim ***** válasza:

sehogy..mert abba az emberbe "szeretett" bele amit mutattál..és ha élőben meglát akkor tuti hogy elküld vagy ki tudja mi lesz.

Ezért fölösleges találkozni vele.

2012. febr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
92%
Sehogyse. Az ilyen kamus gyökerek miatt megy el az emberek kedve a netes ismerkedéstől. Szégyelld magad! És erre nincs magyarázat. Ha magadat adva nem találsz senkit akkor maradj egyedül... és létezik fogorvos is...
2012. febr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
76%

Mi lenne ha mondjuk olyan irányban változnál, hogy nem kéne hazudoznod össze-vissza...


Hogy mi lehet ebből a "kapcsolatból"? Hogy jöhetsz ki belőle jól? Sehogy... És ez egy teljesen őszinte normális válasz volt.


28/n

2012. febr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!