Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? :S van egy fiu,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? :S van egy fiu, aki régóta tetszik, én is bejövök neki állitólag, mégsem vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
Egy busszal járunk iskolába, és még az első félévben látszólad közelebb kerültünk egymáshoz, mármint, aki csak látott minket a buszban, azt hitte együtt vagyunk. Pedig csak zenéket mutogatott nekem, meg beszélgettünk. Nem mutattam ki, mi érzek, de ő látszólag flörtölt velem. Néha elmentünk bulizni, és ő is ott volt, sőtt, egy társaságban is voltunk. Egyszer azt mondta akar mondani valamit, és valahányszor mondtam neki, hogy mondja el, nem akarta. Aztán egy nap kiszedtem belőle, azt mondta, hogy az egyik buliban velem szerett volna lenni, meg, hogy tetszek neki. Én sirva fakadtam, annyira megrázott ez az egész. Elmondtam neki mindent, amit érzek, annyit mondott, most nagyon megleptél, most erre semmit sem tudok mondani. Aztán egy hétig ugy tett, mintha mi sem történt volna. Irtam is rá, hogy ez neked igy jó most? erre ő: nekem semmi se jó. Ez kb 2hónapja volt, azota mondom neki párszor, hogy csak egy szavába kerül és lekopok, továbblépek, de ő azt mondja, nem fog elküldeni. Ezt most nem értem, mit akar tőlem? TUdni kell róla, hogy nagyon jól néz ki, tapadnak rá a lányok, mégsincs csaja.

2012. febr. 14. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
legjobb lenne ha személyesen beszélnéd meg vele... szerintem elbizonytalanodott kicsit és most gondolkodik hogy mit is tegyen de szerintem elveszíteni nem akar... én csak azt tudom mondani sokat számítana ha élőben személyesen beszélgetnétek erről...
2012. febr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
olyan lány vagyok, aki soha sem kezdeményez, aki elvárja, hogy a fiú hozza fel a témát, ő udvarolgasson, stb. Soha sem szoktam kezdeményezni, mindig elrelytem azt amit érzek. Ha diszkóban vagyunk pl. mindig ugy végignéz rajtam, látom, hogy figyel... De ha elmegyünk egymás mellett nem köszön, énse neki. Én ugy teszek mintha nem is érdekelne, rá sem nézek, de ez néha nagyon nehéz. Mindig mosolygok mikor tudom, hogy lát, nehogy azt higyje miatta vagyok épp szomorú, vagy bármi. Élőben a szemébe nézve mondtam neki, figyelj, csak egy szavadba kerül, csak mondd, hogy lépjek tovább, hogy leszarsz, és megteszem. Annyit mondott: de nem fogok hazudni! Nem akarom, nem szarlak le!
2012. febr. 14. 15:46
 3/7 anonim ***** válasza:
saját magával van problémája, szerintem járjatok csak ne drámázd túl a dolgot ne akarj mindenáron megbeszélni vele mindent
2012. febr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
:O Szia Viktória, járok veled :$
2012. febr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem Viktória XD
2012. febr. 14. 20:25
 6/7 anonim ***** válasza:

"nagyon jól néz ki, tapadnak rá a lányok, mégsincs csaja.

" - Talán mert homokos??


Amúgy gratulálok, ahhoz képest hogy nem vagy nyomulós és kivárod amit ki kell, felcserélted szépen a szerepeket. Te pitizel utána " a szólj és továbblépek" legalábbis erre utal. Ha 50 év múlva szólna akkor lépnél tovább??


Inkább el kellene felejtened, ha ott voltál tőle karnyújtásnyira és meg se próbálta kinyújtani a kezét írányodban. Keress mást aki hajlandó is tenni valamit érted, a kapcsolatotokért.

2012. febr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az a legkönnyebb, ha egy kivülálló azt mondja, hogy felejtsd el. Rohadtul nem "homokos" mert közel 2éve ugyvolt, hogy járni fogunk, csak akkor akadt közben... mind1, a lényeg ez.
2012. febr. 15. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!