Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kevesbe fog akarni engem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesbe fog akarni engem a fiu, ha oszinten elmondom, hogy tetszik nekem, csak csupan nem akarok egyejszakas kalandot?

Figyelt kérdés
Mar eleg regota flortolgetunk, mar kisert volna haza is, tetszem neki, de ugy nez ki, mintha csak egyet akarna tolem, vagyis tudom, hogy neki vannak ilyen olyan alvotarsai, barkit megkap. En nem akarok olyan lany lenni, de ez is furcsa, hogy csabitom en is, aztan meg semmi reszemrol. Es attol felek, ha bevallom, hogy tetszik, akkor mar nem lesz izgalmas neki, hogy meghoditson, akkor mar elvesz a noitaktikazas, vagy epp attol lesz jobb, ha oszinte vagyok? egy 23 eves lany, a fiu 22 es nincs tul sokat itthon mert egyetemen van
2012. febr. 21. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem mondhatod neki, hogy tetszik, annál jobban megőrül, hogy akkor vajon miért nem fekszel le vele.

Amúgy meg kapcsolatot ilyen pasival nem nagyon kezdenék, nem biztos, hogy ugyanazt akarjátok. Vagy legalábbis jó lenne ezt tisztázni.

2012. febr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézd... ha csak megd*gni akar, tök mindegy, elmondod-e neki, hogy tetszik neked vagy nem. Ha lefekszel vele, így is, úgy is otthagy.

Ha viszont nem csak d*gni akar, akkor is mindegy, mert nem fog elhagyni amiatt, hogy beszélgettek.


Minden kapcsolat az első éjszakával kezdődik. Hogy hosszú távon működik-e a dolog, nem derül ki anélkül, hogy bele ne kezdenétek. Ha belekezdetek, akkor viszont kétesélyes a dolog: vagy működik, vagy nem. Ha működik, boldog leszel, ha nem működik, akkor egy ideig szomorú, de tanulsz belőle, és a köv. próbálkozásnál hasznosítod a tapasztalatokat. Megér-e neked ennyit az a fiú, hogy kockáztatsz: boldog leszel vagy elhagynak?

Ha megéri, vágj bele!

Ha nem éri meg, az valószínűleg 2 dolog miatt lehet: vagy benne nem bízol (és akkor nem is érdemes eröltetni, mert bizalom nélkül nincs kapcsolat), vagy magadban nem (hogy meg tudod tartani).

Ha magadban nem bízol, kellene egy kis önbizalomerősítés, mert a jól működő kapcsolathoz ez nélkülözhetetlen.

2012. febr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dehogyis, sőt. Ha ettől elfordul, mert éretlen még, nem vesztettél semmit.
2012. febr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!