Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy vetessem magam észre egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vetessem magam észre egy helyes, sztem tök menő sráccal, aki 17 éves és nagyon nincs közös ismertségünk, de egy suliba járunk? (én 15 éves vagyok)

Figyelt kérdés

2012. márc. 1. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
oda mensz hozzá és mond azt neki hogy jó a farod nem akarod:)
2012. márc. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Orrába nyomod a seggdekoltázsod pl.
2012. márc. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
légyszíves vegyetek komolyan, mert ő nekem sokat jelentene!!
2012. márc. 1. 21:03
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Mutasd meg neki a melled.
2012. márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem bármilyen ürüggyel odamehetsz hozzá, mert lány vagy és ha te is bejössz neki akkor kb minegy, hogy mivel mész oda.

Én töriatlaszt szoktam kölcsönkérni.

18f

2012. márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi, hogy végre te normálisan válaszolsz!!:)
2012. márc. 1. 21:20
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt is csinálhatod ha gondolod hogy elejtesz valamit előtte a folyóson szünetbe stb.(gondolom középiskolás vagy)és hagyod hogy felvegye neked(a normálisabb akkor biztos azonnal ugrik és felveszi)te megköszönöd bemutatkozol és elkezdesz vele dumálni a többi jön magától ha kölcsönös a szimpátia.De ezer ilyen van ha megszeretnéd ismerni egy hülye ürügy elég hogy szóba álljon veled.


F/21

2012. márc. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tehát hozzám akarsz odajönni? :D:D


Figyelj, tényleg szinte bármivel... ha már valami tudsz róla, mit sportol, mivel tölti az idejét kérdezd arról. Pl azt hallottam értesz ehhez.és ehhez. Még ha nem igaz, akkor sem fog elhajtani :) Ha segítséget kérsz az mindig aranyos... De azt se muszáj, ha ez amúgy nem jellemző rád.

2012. márc. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Több olyan lány is van a suliban, akire felfigyeltem, hogy jól néz ki, aranyosnak tűnik meg minden, de aztán a hülyeségeikkel el is rontották a varázst. :D

Például év elején szemeztem egy lánnyal a suliban, aztán azóta a barátnői mindig vihognak meg hülye hangokat adnak ki, ha elmegyek mellettük. A lánynak lett volna amúgy esélye, de így már nem valószínű.


Az sem jó, ha odamész. Sőt, mi, fiúk, akik nem félénkek, egyenesen utáljuk, ha egy lány "olyan" szándékkal odajön hozzánk beszélgetni. Ilyen is volt, kétszer beszéltünk, utána egyszer odajött, leráztam és azóta sem beszéltünk, pedig nem néz ki rosszul a leányzó. :D

Viszont ha a srác félénk, próbálkozz meg vele, bejöhet.


Én ezeket tanácsolnám neked:

- nem félj hosszabb ideig sem a szemébe nézni

- a barátnőidet fogd vissza (fenti példa... :D)

- magabiztosságot sugározzon a testtartásod (egyenes hát, hátrahúzott vállak, semmi fenékrázás, az gáz)

- amíg fel nem figyel rád, menj el többször is mellette a folyosókon, ha tudsz és mosolyogj rá

- amikor elmész mellette, próbálj minél közelebb menni hozzá, előtte pedig fújd be magad kellemes illatú parfümmel, így ha nem is néz rád, az illatodat megérzi és tuti utánad fog fordulni, így megjegyez magának (hidd el, ez tényleg beválik :D)

- legyél közösségi, járj el a suli sporteseményeire, ha ő sportol vagy akár csak nézőként is megjelenik (de vigyázz, ne érezze úgy, hogy követed!!)


Ha ezek nem jönnek be, utolsó lehetőségként bejelölheted facebookon, aztán ha ezek után sem jönnek be a "szemezéses" próbálkozások, akkor sajnos nem sok esélyed van.


De ez csak a végső eset és a legrosszabb, ami történhet, szóval no para és vesd be magad! :D

És szerintem nem kell egy nőnek megmagyarázni, mivel csavarhatja el egy férfi fejét... :D

A válasz pedig remélem, nem érkezett még későn.


Sok sikert! ;)

18F

2012. máj. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettél!!:)) ....majd bevetem magam!!:D
2012. máj. 21. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!