Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk minek vagytok fent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk minek vagytok fent társkeresőn ha már együtt vagytok egy lánnyal?

Figyelt kérdés

pontosabban nem olyan rég vagyunk együtt kb 3 hete de látom hogy fent van. nekem ez olyan hogy én nem vagyok neki jó ezért közbe keres mást..de azért közbe legyen valaki.

nem feküdtünk még le.

(és én nem azért vagyok fent mert más fiúkat nézek hanem pont őt nézem hogy miért van fent.)


2012. márc. 3. 11:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
20/l vagyok
2012. márc. 3. 11:47
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem nincs barátnőm és nem vagyok fent társkeresőn...nehogy már ott találjak magamnak valakit..az kicsit ilyen veszélyes:

[link]

2012. márc. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igy van ahogy leirtad.
2012. márc. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lusta volt kitörölni magát. Kedves kérdező, én is vagy ötön fent vagyok, de van olyan amelyiknek a nevére sem emlékszem, pláne nem a jelszavamra :-)
2012. márc. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nem azzal van a baj hogy fent

van hanem hogy nézegeti...

2012. márc. 3. 11:54
 6/11 A kérdező kommentje:
amugy meg találkoztunk már és normális ..de hát mégsem annyira
2012. márc. 3. 11:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Van olyan, amiről nem is tudod törölni magad, legalábbis én nem találtam meg.
2012. márc. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 lila nyuszi ***** válasza:
Utolsó belépés dátumát nézd meg, lehet csak elfelejtette.
2012. márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a 22-es csapdájában vagytok. Ha Te nézegeted az övét, akkor azt ő is látja ám, hogy naponta belépsz:D Szóval talán ő is pont ezt gondolja, mint amit most ide leírtál. Töröld ki magadat, és többet ne foglakozz ezzel az egésszel. Vagy, kérdezz rá és együtt töröljétek magatokat:)
2012. márc. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
folyton belép...nem látja hogy én fent vagyok..mert rejtve vagyok. és az adatlapomon sem jelzi ki hogy megnézett..és én se nézem csak a kezdőképénél látom hogy elérhető
2012. márc. 3. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!