Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudom kideríteni? (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom kideríteni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Na szóval hogyan lehet azt kideríteni, hogy jár-e valakivel egy lány lehetőleg anélkül, hogy megkérdezném valamelyik barátnőjétől vagy megnézném facebookon (mert ugyanis nincs facebookom). Van ennek valami feltűnőbb ismertetőjegye?

2012. márc. 6. 21:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
MEGKÉRDEZED
2012. márc. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Dávidmester13 ***** válasza:
88%
menj fel vki más facebook-jára és nézd meg , vagy kérd meg egyik haverodat !
2012. márc. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
mond meg nekem a nevét és én kiderítem
2012. márc. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%

Nemi herpesze ha van esetleg... De az a nehezebb útja az információszerzésnek.

Esetleg ha megírnád nekem privátban, hogy mi a csaj neve, megnézném, hogy nyilvános-e, és hogy van-e neki kiírva valami kapcsolati státusznak fb-on.... ha már ennyire BÉNA vagy, hogy nem mered MEGKÉRDEZNI..

2012. márc. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Na, tessék, milyen sokat nyújtanak segítő kezet a kisfiúknak...
2012. márc. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
De most ha megkérdeznéd, abból mi lenne? Semmi. Ha nincs senkije, akkor hurrá, ha meg van, akkor sincs semmi..
2012. márc. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#1 Azt hittem emberi lény ennyire hülye nem lehet, de te ezt megcáfoltad.


#2 Jó ötletnek hangzik, de én arra lennék kíváncsi, hogy külső jelből rá lehet-e jönni. Lehetőleg ezt úgy szeretném megtudni, hogy senki ne jöjjön rá, mit csinálok.


#3 kösz, de ha nem haragszol intézném egyedül. Amúgyis biztos több 100 van olyan nevű


#4 Ugyanaz mint a 3-asnak. Ja és még: Hogy nem vagy a helyemben könnyű ezt mondani b@sszad meg.


#5 Mondom, anélkül szeretnék rájönni, hogy más is észrevenné amit csinálok.


Alternatívák helyett pedig magára a kérdésre tudnátok válaszolni?

2012. márc. 6. 21:25
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
neked semmi se jó -.- itt hisztizel. DUGD FEL MAGADNAK A KÉRDÉSED !
2012. márc. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Inkább intéznéd egyedül? Akkor mégis mi a f*szért vársz hatmillió választ egy kérdésfeltevős oldalon, kisszívem?!?
2012. márc. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszoltunk b*zdmeg! Íkútúltengés, az van...

TÉLLEG DUGD FEL!

Kisfiú...

2012. márc. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!