Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért vagytok ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért vagytok ennyire elutasítóak, ha egy fiú összeszedi a bátorságát és leszólít titeket ismerkedési szándékkal?

Figyelt kérdés
Küldök képet is privátban, ha kéritek! Őszinte véleményeket várok!
2012. márc. 8. 23:59
1 2
 1/20 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Ne haragudj, amiért fiúként válaszolok, de az indok szerintem ez: Mert nem akar ismerkedni:D Továbbá, most minek vesztegeted az idejét, amikor valami mást akar csinálni/máshova megy.


Ha szórakozóhelyen van ez, akkor jah, válaszoljanak a lányok:P

2012. márc. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 lila nyuszi ***** válasza:
Mert nem engem szólítanak le. :D Vagy ők kétes személyek stílusukból ítélve...
2012. márc. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogyan szólít le. Ha valami "menő" szöveggel próbál meg bevágódni, és játssza az eszét, akkor inkább húzzon el. Viszont ha normális és kedves, nem nyomul, akkor nincs bajom vele.
2012. márc. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
nem mindenki ilyen :)
2012. márc. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Engem inkább az bosszant, ha félreérthető utalásokat tesznek és mikor lépek, elhívom, hirtelen csak mellébeszélnek, mintha mi sem történt volna. Ilyenkor talán csak az egóját növelik a szutykok. Ezért sem ismerkedem már, már elégszer tettek nevetségessé. Ezért már azt sem venném utalásnak, ha térden csúszna előttem.
2012. márc. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%

A legbiztosabb válasz:mert nem tetszel:S

Hidd el,ha tényleg nagyon tetszenél a lánynak,akkor csak igent mondana(persze kell jó szöveg is,de elsősorban a külső)

2012. márc. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Azért fura sok ronda fiú lehet ezek szerint, mert haverjaimat is sorba koptatják le a lányok.


Valami nagyon nincs rendben.

2012. márc. 9. 00:25
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Induljunk ki abból a ( kérdésedböl itélve számodra szokatlan ) szituációból, hogy van barátnöd (vagy van néhány olyan lány akiknek tudod hogy bejössz, és azok is szimpik neked ) ...

Te hogy reagálnál, ha rád akar akaszkodni egy tök ismeretlen vadidegen lány ?


35/F

2012. márc. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 /Anita_'94/ ***** válasza:
100%
Nekem pl van épp elég ismerősöm és nem áll szándékomban újakat szerezni. Általában ezért. Ha valakit meg szeretnék ismerni, majd felhívom magamra valahogy a figyelmét és utána próbálkozhat. Szerintem jobban járnátok, ha olyan lányokhoz mennétek oda, akik valami jelét adták már annak, hogy valamenyire szimpik vagytok. Különben csak az időtöket pazaroljátok (meg az enyémet is) és felesleges kellemetlenséget okoztok (magatoknak is)...
2012. márc. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

Nem hiszem, hogy az a baj, hogy rondák vagytok.

1. Az is lehet, hogy csak fél a lány attól, hogy tökidegenek vagytok. És nem tudja hogy milyenek vagytok, mire számítson. És ezért lányos félelmében, vagy zavarában nemet mond.

2-

Vagy az is lehet, hogy van barátja, és nem ribi, hogy más pasikkal is flörtöljön, ha egyszer van barátja.


3-

Vagy pl. az is lehet, hogy rossz hangulata van, valaki felbosszantotta, vagy rossz kedve van valami miatt, akkor persze, hogy nincs hangulata mosolyogni meg ismerkedni.


Szerencse kell hozzá, egy olyan lány, akinek nincs barátja, épp jó a hangulata, nem félénk, és nem egy pénzéhes nyávogós plázacica...stb. Olyanoknál próbálkozzatok.

2012. márc. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!